Филтри -

Багери на тркала JCB

Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

108 огласа: Багери на тркала JCB

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 5652 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
69.150 € PLN 294.600 PLN
Година 2016 Километража 3715 м/ч Сила
Полска, Medynia Głogowska
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
88.500 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на копање 5.682 м
Година 2016 Километража 7952 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 3671 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража 14276 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
71.700 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 7920 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
аукција 28.091 € Со вклучен ДДВ
Година 2013 Километража 12118 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
119.890 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Година 2019 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
43.420 € PLN 185.000 PLN
Година 2012 Километража 11210 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.41 м Радиус на копање 7.78 м Висина за истовар 8.79 м Брзина 40 км/ч
Година 12/2017 Километража 570 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
108.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.41 м Радиус на копање 7.78 м Висина за истовар 8.79 м Брзина 40 км/ч
Година 12/2018 Километража 1687 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 5.75 м Длабочина на копање 5750 мм Радиус на копање 8.85 м Висина за истовар 7.32 м Брзина 30 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 173 бар
Година 12/2022 Километража 37 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
аукција 14.800 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 20050 м/ч Сила
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
69.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Километража 8000 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.600 € PLN 75.000 PLN
Година 2002 Километража 8732 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
55.160 € PLN 235.000 PLN
Година 2018 Километража 5619 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Длабочина на копање 6 м Брзина 33 км/ч
Година 2005 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 15355 м/ч Сила
Финска, Mikkeli
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Година 2019 Километража 4766 м/ч Сила
Франција, CHANDAI
Контактирајте го продавачот
29.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2006 Километража 11358 м/ч Сила
Романија, Satu Mare
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 12041 м/ч Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
67.000 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на копање 6.9 м
Година 2011 Километража 8000 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
42.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2005 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи
Претплати се