Филтри -

Багери-натоварувачи JCB

Резултати од пребарување: 523 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

523 огласа: Багери-натоварувачи JCB

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража Сила
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
JCB 4CX
10 ч.
158 € / смена UAH 650 UAH
Носивост 3500 кг Длабочина на копање 5.5 м Висина за истовар 3.3 м Брзина 40 км/ч Лопата за товарач 1.1 м³
Година 2005 Километража Сила
Украина, Вінниця
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Сила
Полска, Markowice
Контактирајте го продавачот
JCB 4CX
13 ч.
39.800 US$ EUR ≈ 36.220 €
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.3 м Длабочина на копање 4320 мм Радиус на копање 5.4 м Брзина 38 км/ч Лопата за товарач 1.3 м³
Година Километража Сила
Кина, Hefei, Anhui
Контактирајте го продавачот
JCB 3CX
13 ч.
26.800 €
Година 2005 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
JCB 3CX
13 ч.
29.000 €
Година 2006 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Година 1997 Километража Сила
Полска, Lubartów
багер-натоварувач JCB 4CX багер-натоварувач JCB 4CX багер-натоварувач JCB 4CX
3
Контактирајте го продавачот
JCB 4CX
14 ч.
25.000 US$ EUR ≈ 22.750 €
Година 05/2009 Километража Сила
Кина, Shanghai
багер-натоварувач JCB 3CX Original Backhoe Loader on sal багер-натоварувач JCB 3CX Original Backhoe Loader on sal багер-натоварувач JCB 3CX Original Backhoe Loader on sal
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 5.458968 м Длабочина на копање 5460 мм Радиус на копање 7.869936 м Висина за истовар 4.721352 м
Година Километража Сила
Јужна Африка, Vosburg
Контактирајте го продавачот
JCB 3DX
24 ч.
35.000 US$ EUR ≈ 31.850 €
Година 2019 Километража 3926 м/ч Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
JCB 3DX
25 ч.
35.000 US$ EUR ≈ 31.850 €
Година 2018 Километража 5898 м/ч Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
JCB 3CX
26 ч.
45.000 US$ EUR ≈ 40.950 €
Година 2014 Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
JCB 3CX
28 ч.
35.000 €
Година 2007 Километража 7500 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
JCB 4CX
30 ч.
22.000 €
Година Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
JCB 4CX
31 ч.
цена на барање
Година 1997 Километража 7107 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
JCB 3CX
35 ч.
20.400 € Без ДДВ
Година 2000 Километража 7827 м/ч Сила
Холандија, Bergschenhoek
Контактирајте го продавачот
JCB 3CX
38 ч.
11.000 € Без ДДВ
Година 1988 Километража 4720 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
Контактирајте го продавачот
JCB 3CX
40 ч.
33.000 US$ EUR ≈ 30.030 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 0.1 м Брзина 38.3 км/ч Корпа за багер 1 м³
Година 2016 Километража 2800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
багер-натоварувач JCB JCB 4CX Original Backhoe Loader багер-натоварувач JCB JCB 4CX Original Backhoe Loader багер-натоварувач JCB JCB 4CX Original Backhoe Loader
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 5.529072 м Длабочина на копање 5511 мм Радиус на копање 7.87908 м Висина за истовар 4.730496 м
Година Километража Сила
Сингапур, Singapore
Контактирајте го продавачот
JCB 3CX
42 ч.
23.800 US$ EUR ≈ 21.660 €
Евро Euro 2 Лопата за товарач 1.5 м³ Корпа за багер 0.5 м³
Година 2017 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
нови багер-натоварувач JCB 4CX
1
Контактирајте го продавачот
JCB 4CX
43 ч.
67.830 € PLN 318.900 PLN
Година 2014 Километража 3803 м/ч Сила
Полска, Gryfice
Контактирајте го продавачот
57.220 € PLN 269.000 PLN
Длабочина на копање 5.97 м Радиус на копање 6.52 м Висина за истовар 2.72 м Лопата за товарач 1 м³
Година 2016 Километража 4567 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 5200 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 21.840 €
Година 2015 Километража 3500 м/ч Сила
Кина
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 523 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се