Филтри -

Градежни машини Kato

Резултати од пребарување: 147 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

147 огласа: Градежни машини Kato

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.680 €
Автодигалка
Носивост 25000 кг
Година 2020 Километража 800 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 16 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
багер гасеничар Kato HD1430-R5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
багер гасеничар Kato HD820R
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
багер гасеничар Kato HD820-R5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
багер гасеничар Kato HD2048R
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
багер гасеничар Kato HD512-R5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2023 Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 73.720 €
Автодигалка
Висина на подигање 26.7 м Дофаќач 7 м Носивост 25000 кг Брзина 50 км/ч
Година 1997 Километража 7850 км Сила
Украина, Chornomorsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.020 €
Автодигалка
Евро Euro 4 Висина на подигање 26 м Носивост 25000 кг Брзина 57 км/ч
Година 2008 Километража 15000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 50000 кг
Година 2018 Километража 5000 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Висина на подигање 42 м
Година 2018 Километража 250000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.800 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел NK250E Висина на подигање 26 м Носивост 25000 кг Брзина 65 км/ч
Година 2014 Километража 55000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Висина на подигање 38 м
Година 2012 Километража 120000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
автодигалка Kato CR-200Rf Cityrange автодигалка Kato CR-200Rf Cityrange
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Kato Модел CR-200Rf
Година 2018 Километража Сила
Шпанија, Gijón
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 30.3 м Дофат на стрела 24 м Дофаќач 24 м Носивост 13 кг
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Gijón
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Kato Модел KR 200 Висина на подигање 26.7 м Дофаќач 7 м Капацитет на крајот на стрелата 20 т
Година 06/1990 Километража Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Kato Модел KR 300 Висина на подигање 30 м Капацитет на крајот на стрелата 30 т
Година 06/1991 Километража Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 1998 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2013 Километража 16646 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража 1144 м/ч Сила
Данска, Tølløse
автодигалка Kato NK500E-V автодигалка Kato NK500E-V автодигалка Kato NK500E-V
3
Контактирајте го продавачот
98.000 US$ EUR ≈ 90.310 €
Автодигалка
Висина на подигање 42 м Носивост 50000 кг
Година 01/1999 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.640 €
Автодигалка
Висина на подигање 32 м Дофаќач 12 м Носивост 25000 кг
Година 01/1998 Километража Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 147 огласа
Прикажи
Претплати се