Филтри -

Багери гасеничари Kato

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Багери гасеничари Kato

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 89.300 €
Носивост 46600 кг Длабочина на копање 7.73 м Радиус на копање 12.08 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.600 €
Носивост 19800 кг Длабочина на копање 6.7 м Радиус на копање 9.91 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.200 €
Носивост 12000 кг Длабочина на копање 5.62 м Радиус на копање 8.3 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 56.400 €
Носивост 46200 кг Длабочина на копање 6.62 м Радиус на копање 10.97 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 9985 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 25 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 3400 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Година 1997 Километража 7114 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.500 €
Носивост 20000 кг Длабочина на копање 6.72 м Длабочина на копање 9800 мм Радиус на копање 10140 м
Година 2012 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 16 м/ч Сила
Италија, Cuneo
багер гасеничар Kato HD1430-R5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
багер гасеничар Kato HD820R
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
багер гасеничар Kato HD820-R5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
багер гасеничар Kato HD2048R
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
багер гасеничар Kato HD512-R5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се