Филтри -

Кранови Kato

Резултати од пребарување: 167 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

167 огласа: Кранови Kato

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка Kato NK500E-V автодигалка Kato NK500E-V автодигалка Kato NK500E-V
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 50000 кг Марка на кран Kato Модел NK500E-V Висина на подигање 43 м Дофат на стрела 13 м Дофаќач 18 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 01/1999 Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 50000 кг Дофат на стрела 9 м
Година 1998 Километража 5680 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 1998 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.160 €
Автодигалка
Носивост 50500 кг Модел NK500 Дофат на стрела 31 м
Година 05/2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1996 Километража 126153 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1993 Километража 298648 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2015 Километража 91140 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража 61015 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2004 Километража 18745 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 30000 кг Марка на кран Kato Модел KR-300
Година 1990 Километража 6662 км Сила
Финска, Helsinki
аукција 3.673 € SEK 42.500 SEK
Автодигалка
Година 1991 Километража 70796 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
автодигалка Kato KA-2000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Kato Модел 1998
Година 01/1998 Километража 548173 км Сила
Обединети Арапски Емирати, العوير
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 10000 кг Висина на подигање 29 м Дофат на стрела 23.5 м Дофаќач 29 м
Година 1996 Километража 95720 км Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 52.570 €
Автодигалка
Носивост 50000 кг Марка на кран Kato Модел KR-50H Висина на подигање 53.3 м Дофаќач 15 м
Година 01/2002 Километража 5000 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Марка на кран Kato Модел SR250 Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина 85 км/ч
Година 2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1993 Километража 5600 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1997 Километража 72015 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2010 Километража 79627 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 50000 кг Дофат на стрела 8 м
Година 1990 Километража 4560 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 1350 кг Марка на кран Kato Висина на подигање 39.2 м Дофаќач 8 м Капацитет на крајот на стрелата 20000 т
Година 1996 Километража 68000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 40000 кг Дофат на стрела 15 м
Година 1989 Километража 8500 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 50000 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 46 м Дофат на стрела 46 м Дофаќач 13 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина на подигање на товар 60 м/мин Брзина 60 км/ч
Година 02/2009 Километража 5600 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Kato
Година 2008 Километража 79277 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1997 Километража 56532 км Сила
Јапонија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 167 огласа
Прикажи
Претплати се