Филтри -

Багери Kato

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

30 огласа: Багери Kato

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Длабочина на копање 2.46 м Висина за истовар 2.66 м
Година 2019 Километража 1600 м/ч Сила
Украина, с. Тарасівка
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2024 Километража Сила
Норвешка, Stokke
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.600 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.7 м Радиус на копање 9.91 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 86.920 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7.73 м Радиус на копање 12.08 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 54.890 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.62 м Радиус на копање 10.97 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.450 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 5.62 м Радиус на копање 8.3 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2023 Километража 10 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
32.260 € NOK 379.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 6660 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 9985 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
13.800 US$ EUR ≈ 12.630 €
Мини багер
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 3842 м/ч Сила
Франција, Capens
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 116 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
28.860 € NOK 339.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 9520 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.900 € NOK 269.000 NOK
Багер гасеничар
Година 1997 Километража 6000 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Мини багер
Година 2018 Километража 3557 м/ч Сила
Италија, Rome
багер гасеничар Kato HD1430-R5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
багер гасеничар Kato HD512-R5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
багер гасеничар Kato HD2048R
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
багер гасеничар Kato HD820-R5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
багер гасеничар Kato HD820R
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 1988 Километража 3500 м/ч Сила
Норвешка, Agder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 3997 м/ч Сила
Франција, Capens
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 3321 м/ч Сила
Франција, Capens
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 3880 м/ч Сила
Франција, Capens
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи