Филтри -

Мини багери Hyundai

Резултати од пребарување: 125 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

125 огласа: Мини багери Hyundai

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 6196 м/ч Сила
Холандија, Krimpen aan de Lek
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.670 €
Година 2014 Километража 3200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2008 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
126.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
мини багер Hyundai R140LC-9
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.770 €
Година 2008 Километража Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
мини багер Hyundai 80CR-9
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража Сила
Австралија, Brisbane
Euro Auctions AU
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 12.130 € DKK 90.500 DKK
Година 2004 Километража Сила
Данска, Sjælland
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 6800 м/ч Сила
Данска, Skjern
Контактирајте го продавачот
18.040 € GBP 15.450 GBP
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Sunderland
Контактирајте го продавачот
10.200 US$ EUR ≈ 9.575 €
Носивост 6000 кг Длабочина на копање 3.82 м Радиус на копање 6.01 м Висина за истовар 5.78 м
Година 2016 Километража 5500 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
24.540 € BGN 48.000 BGN
Година 2020 Километража 460 м/ч Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 5695 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Година Километража 4441 м/ч Сила
Белгија, Mol
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Година 2023 Километража 7 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.500 US$ EUR ≈ 24.880 €
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Длабочина на копање 3.73 м Радиус на копање 6.1 м Висина за истовар 5.75 м
Година 2024 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција 18.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 5220 м/ч Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
30.821 €
Година Километража Сила
Германија, Hagen
Контактирајте го продавачот
23.798,81 €
Година 2018 Километража 1562 м/ч Сила
Германија, Hagen
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Година 07/2016 Километража Сила
Холандија, Jonkerslan
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 125 огласа
Прикажи
Претплати се