Филтри -

Багери на тркала Hyundai

Резултати од пребарување: 212 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

212 огласа: Багери на тркала Hyundai

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
46.500 US$ EUR ≈ 43.650 €
Носивост 6000 кг Евро Euro 4 Длабочина на копање 3.5 м Длабочина на копање 3500 мм Радиус на копање 6.15 м Висина за истовар 6.07 м Брзина 31 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција 39.900 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 11511 м/ч Сила
Литванија, Tauragė
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
31.814 €
Година 2012 Километража Сила
Австрија, At-8551 Wies
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.670 €
Носивост 20500 кг Суспензија хидраулично Брзина 35 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг
Година 05/2018 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 10423 м/ч Сила
Холандија, Krimpen aan de Lek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 11572 м/ч Сила
Холандија, Krimpen aan de Lek
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 6176 м/ч Сила
Холандија, KOOTSTERTILLE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20560 кг Длабочина на копање 5.46 м Длабочина на копање 5230 мм Радиус на копање 8.85 м Висина за истовар 6.62 м
Година 2019 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
багер на тркала Hyundai ROBEX220-2 багер на тркала Hyundai ROBEX220-2 багер на тркала Hyundai ROBEX220-2
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Година 1997 Километража 11500 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.670 €
Носивост 21000 кг Длабочина на копање 6.6 м Длабочина на копање 6600 мм Радиус на копање 10 м Висина за истовар 7.2 м Брзина 35 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 120 бар
Година 2015 Километража 5000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.160 €
Носивост 21000 кг Длабочина на копање 6.8 м Длабочина на копање 6800 мм Радиус на копање 10 м Висина за истовар 7.2 м Брзина 35 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 120 бар
Година 2017 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Носивост 13740 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.82 м Длабочина на копање 4820 мм Радиус на копање 7.92 м Висина за истовар 6.07 м Брзина 1039.5 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
багер на тркала Hyundai R210w-9
1
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Година 2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 4370 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 1996 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
27.600 US$ EUR ≈ 25.910 €
Носивост 21000 кг Длабочина на копање 6.38 м Радиус на копање 9.9 м Висина за истовар 9.87 м
Година 2009 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.430 €
Носивост 21000 кг
Година 2015 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.388 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.5 м Длабочина на копање 6 мм Висина за истовар 4.34 м
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
аукција 7.692 € SEK 89.000 SEK
Година 2015 Километража 8617 м/ч Сила
Шведска, Ludvika
Контактирајте го продавачот
аукција 15.000 €
Година Километража 4065 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
29.750 €
Година 2007 Километража 8464 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 11205 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 212 огласа
Прикажи
Претплати се