Филтри -

Багери на тркала Doosan

Резултати од пребарување: 205 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

205 огласа: Багери на тркала Doosan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 14900 м/ч Сила
Холандија, Harskamp
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 4.67 м Длабочина на копање 7 мм Радиус на копање 7.22 м Висина за истовар 5.44 м
Година 04/2019 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 7100 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 320 м/ч Сила
Холандија, Wekerom
Контактирајте го продавачот
77.460 € PLN 330.000 PLN
Година 2018 Километража 7300 м/ч Сила
Полска, Garzew
Контактирајте го продавачот
95.040 € PLN 404.900 PLN
Година 2018 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Garzew
Контактирајте го продавачот
48.580 € PLN 207.000 PLN
Година 2018 Километража 4600 м/ч Сила
Полска, Garzew
Контактирајте го продавачот
65.500 €
Година 2009 Километража 8238 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 6.23 м Радиус на копање 9.5 м
Година 2017 Километража 7110 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
багер на тркала Doosan DX140 *13.500hrs *QUICK COUPLING *2 x BUCKETS *LOWEST PRICE багер на тркала Doosan DX140 *13.500hrs *QUICK COUPLING *2 x BUCKETS *LOWEST PRICE багер на тркала Doosan DX140 *13.500hrs *QUICK COUPLING *2 x BUCKETS *LOWEST PRICE
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 13500 м/ч Сила
Норвешка, Moss
Nordbid Norge AS
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.530 €
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.62 м Длабочина на копање 4620 мм Радиус на копање 7.53 м Висина за истовар 5.63 м
Година 02/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.200 €
Носивост 5550 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.495 м Длабочина на копање 3495 мм Радиус на копање 6.11 м Висина за истовар 4.265 м
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
45.660 US$ EUR ≈ 42.870 €
Носивост 20000 кг Длабочина на копање 6.558 м Длабочина на копање 6558 мм Радиус на копање 9.89 м Висина за истовар 6.823 м Брзина 35 км/ч
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.780 €
Носивост 12900 кг Евро Euro 3 Суспензија хидраулично Длабочина на копање 4.615 м Длабочина на копање 4615 мм Радиус на копање 7.53 м Висина за истовар 8.015 м Брзина 10 км/ч
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
45.900 €
Година 2015 Километража 6060 м/ч Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
56.100 € PLN 239.000 PLN
Година 2013 Километража 9600 м/ч Сила
Полска, Masłów Pierwszy
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 23.940 €
Носивост 14500 кг Длабочина на копање 5.04 м Длабочина на копање 5040 мм Радиус на копање 2.21 м Висина за истовар 8.61 м Брзина 5.5 км/ч
Година 11/2015 Километража 37500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.160 €
Длабочина на копање 6.56 м Длабочина на копање 6560 мм Радиус на копање 9.88 м Висина за истовар 6.825 м
Година 2020 Километража 820 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 18.590 €
Длабочина на копање 4.477 м Длабочина на копање 4477 мм Радиус на копање 7.615 м Висина за истовар 5.976 м
Година 2021 Километража 790 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
32.430 € CNY 250.000 CNY
Година 2021 Километража Сила
Кина
JUEXIN MACHINERY
аукција 2.991 € SEK 34.600 SEK
Година 2018 Километража 65837 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 8940 м/ч Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 205 огласа
Прикажи
Претплати се