Филтри -

Мини багери Doosan

Резултати од пребарување: 313 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

313 огласа: Мини багери Doosan

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
мини багер Doosan DX140LC-3
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
мини багер Doosan DX140LCR
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
мини багер Doosan DX140LC-5
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2021 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
мини багер Doosan DX140LCR-5
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2020 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.000 € BRL 130.000 R$
Година 2012 Километража 5000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
19.510 € PLN 83.000 PLN
Година 2014 Километража Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
мини багер Doosan DX27Z
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
мини багер Doosan DX62R-3
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
мини багер Doosan DX85R-3
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
мини багер Doosan DX85R-3
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2020 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
мини багер Doosan DX85-3
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2020 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.183 €
Носивост 6500 кг Длабочина на копање 4.2 м Радиус на копање 2.25 м Висина за истовар 6.5 м
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Vigo
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.690 €
Носивост 6001.03 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.82524 м Радиус на копање 6.153912 м Висина за истовар 5.7912 м
Година 2019 Километража 1320 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
16.250 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 2729 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Радиус на копање 6.1 м
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.690 €
Радиус на копање 6.13 м Висина за истовар 4.06 м
Година 2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
10.900 US$ EUR ≈ 10.010 €
Радиус на копање 6.1 м Висина за истовар 3.63 м
Година 2017 Километража Сила
Кина
аукција 156,60 € SEK 1.800 SEK
Година 2017 Километража 5227 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
аукција 9.307 € SEK 107.000 SEK
Година 2012 Километража 59629 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Длабочина на копање 4.17 м Радиус на копање 6.34 м
Година 07/2020 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.183 €
Носивост 6000 кг
Година 2020 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.183 €
Носивост 8000 кг
Година 2018 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 313 огласа
Прикажи