Филтри -

Мини багери Case

Резултати од пребарување: 95 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

95 огласа: Мини багери Case

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
54.272 €
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 610 кг Длабочина на копање 2.48 м
Година 2022 Километража Сила
Украина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови мини багер Case CX37C нови мини багер Case CX37C
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2060 кг Длабочина на копање 3.1 м
Година 2023 Километража Сила
Украина
мини багер Case 21 f xt
1
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Година 2021 Километража 655 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Година 2015 Километража 3474 м/ч Сила
Холандија, Terneuzen
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Длабочина на копање 2480 м Висина за истовар 2700 м
Година 2022 Километража Сила
Украина
нови мини багер Case CX35C нови мини багер Case CX35C нови мини багер Case CX35C
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Година 2023 Километража 8 м/ч Сила
Данска, Gjerlev
аукција 13.100 € SEK 153.000 SEK
Година 2018 Километража 3952 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
аукција 6.678 € SEK 78.000 SEK
Година 2015 Километража 1179 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2280 м
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Година 2001 Километража 9500 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 870 кг Длабочина на копање 2870 м Висина за истовар 3110 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
41.300 € Со вклучен ДДВ
Носивост 1520 кг Евро Euro 4 Длабочина на копање 3.13 м Радиус на копање 5.31 м
Година 12/2017 Километража 1600 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
мини багер Case CX57C мини багер Case CX57C
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 33 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 6 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 8 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 8 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 7 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Белгија, Moerbeke
Контактирајте го продавачот
аукција 817,60 € DKK 6.100 DKK
Година 2018 Километража 1334 м/ч Сила
Данска, Skensved
Контактирајте го продавачот
56.500 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.57 м Радиус на копање 6.15 м Висина за истовар 3.93 м
Година 11/2021 Километража 9 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.82 м Радиус на копање 6.01 м Висина за истовар 4.05 м
Година 12/2017 Километража 837 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 95 огласа
Прикажи
Претплати се