Филтри -

Багери-натоварувачи Case

Резултати од пребарување: 219 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

219 огласа: Багери-натоварувачи Case

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на копање 4.7 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
70.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2016 Километража 4848 м/ч Сила
Украина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 4.7 м
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
96.000 €
Длабочина на копање 6 м Брзина 40 км/ч Лопата за товарач 1.1 м³ Корпа за багер 0.17 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 6 м Висина за истовар 2.7 м Брзина 40 км/ч Лопата за товарач 1.1 м³
Година 02/2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
88.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2024 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
70.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2016 Километража 4848 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
54.167 € Без ДДВ
Длабочина на копање 4.5 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
100 €
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
Контактирајте го продавачот
100 €
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
Контактирајте го продавачот
67.000 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на копање 5.7 м Брзина 40 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 205 бар Лопата за товарач 1.1 м³
Година 2014 Километража 1481 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
70.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 4580 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.88 м Длабочина на копање 5881 мм Лопата за товарач 1.2 м³ Корпа за багер 0.23 м³
Година 2016 Километража 4848 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
96.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 3678 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 5881 мм Брзина 39 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 205 бар Лопата за товарач 1.2 м³ Корпа за багер 0.17 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
96.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 3678 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.88 м Длабочина на копање 5881 мм Брзина 40 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 205 бар Лопата за товарач 1.1 м³ Корпа за багер 0.17 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1120 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 5888 мм Висина за истовар 4.6 м Капацитет на хидраулична пумпа 205 бар Лопата за товарач 1.2 м³ Корпа за багер 0.3 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5900 мм Висина за истовар 2800 м Брзина 40 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 210 бар Лопата за товарач 1.1 м³ Корпа за багер 0.6 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.940 €
Година Километража 7375 м/ч Сила
Мексико, Chih.
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Носивост 4580 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 5881 м Корпа за багер 1.2 м³
Година 2016 Километража 4848 м/ч Сила
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 219 огласа
Прикажи
Претплати се