Филтри -

Машини за дупчење XCMG

Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

75 огласа: Машини за дупчење XCMG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за дупчење XCMG XR180E машина за дупчење XCMG XR180E машина за дупчење XCMG XR180E
3
Контактирајте го продавачот
108.000 US$ EUR ≈ 101.100 €
Длабочина на копање 55 м
Година 2020 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
машина за дупчење XCMG XR150DIII машина за дупчење XCMG XR150DIII
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 56.190 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 56 м
Година 10/2017 Километража 6594 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
140.000 US$ EUR ≈ 131.100 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 67 м
Година 11/2020 Километража 1251 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
машина за дупчење XCMG XR220D машина за дупчење XCMG XR220D машина за дупчење XCMG XR220D
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
114.300 US$ EUR ≈ 107.000 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 67 м
Година 06/2020 Километража 4720 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
машина за дупчење XCMG XR220D машина за дупчење XCMG XR220D машина за дупчење XCMG XR220D
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
125.800 US$ EUR ≈ 117.800 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 67 м
Година 03/2020 Километража 3405 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
машина за дупчење XCMG XR150DIII
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 56.190 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 56 м
Година 08/2018 Километража 4062 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
122.900 US$ EUR ≈ 115.100 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 67 м
Година 01/2020 Километража 3631 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
85.710 US$ EUR ≈ 80.260 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6040 м
Година Километража 8000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
107.100 US$ EUR ≈ 100.300 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4456 м
Година 05/2020 Километража 2508 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 56.190 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 56 м
Година 09/2018 Километража 6551 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
нови машина за дупчење XCMG TGC1300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови машина за дупчење XCMG XSL20 / 1000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови машина за дупчење XCMG XSL5 / 280
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 50.089 м
Година Километража Сила
Чиле
нови машина за дупчење XCMG XSL12 / 600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови машина за дупчење XCMG XSL3 / 160
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови машина за дупчење XCMG TZ3S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови машина за дупчење XCMG TZ2A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови машина за дупчење XCMG TZ2S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови машина за дупчење XCMG XSC30 / 1200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови машина за дупчење XCMG XSL7 / 360
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 70.089 м
Година Километража Сила
Чиле
нови машина за дупчење XCMG XR130E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови машина за дупчење XCMG XR150DIII
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови машина за дупчење XCMG XR160E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови машина за дупчење XCMG XR180DII
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови машина за дупчење XCMG XR220DII
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи
Претплати се