Филтри -

Машини за дупчење со кранови

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Машини за дупчење со кранови

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Година 1966 Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
аукција 2.800 € Без ДДВ
Година 1995 Километража 2049 км Сила
Литванија, Plungė
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Длабочина на копање 6 м
Година 2020 Километража 43000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Длабочина на копање 6 м
Година 2021 Километража 24000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Година 03/1984 Километража Сила
Естонија, Parila
нови машина за дупчење со кран Pride URB 2A2 нови машина за дупчење со кран Pride URB 2A2 нови машина за дупчење со кран Pride URB 2A2
3
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Длабочина на копање 300 м
Година 03/2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 01/1990 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
аукција 2.400 € Без ДДВ
Година 1979 Километража 37863 км Сила
Литванија, Šilutė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 250 м
Година Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 500 м
Година Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 34517 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 01/1990 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1200 м
Година 06/2013 Километража 4907 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража 1480 м/ч Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Година 04/1987 Километража Сила
Полска, Jasień
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Длабочина на копање 35 м
Година 1994 Километража Сила
Германија, Brücken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 3690 м/ч Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1989 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Година 1999 Километража 10458 м/ч Сила
Холандија, Bergschenhoek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1987 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража 524900 м/ч Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1978 Километража 5600 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1992 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се