Филтри -

Машини за дупчење Klemm

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

49 огласа: Машини за дупчење Klemm

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за дупчење Klemm KR806-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража Сила
Германија, Altlußheim
машина за дупчење Klemm KR 806-3D машина за дупчење Klemm KR 806-3D
2
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Година 2012 Километража 9643 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
117.100 € GBP 100.000 GBP
Длабочина на копање 6.2 м
Година 2012 Километража 5850 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Klemm KR 806-4 машина за дупчење Klemm KR 806-4
2
Контактирајте го продавачот
72.500 €
Година 2005 Километража 17193 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Klemm KR 806-3F
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 8500 м/ч Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Година Километража 4600 м/ч Сила
Полска, Lublin
машина за дупчење Klemm KR806-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража 13000 м/ч Сила
Германија, Metten
машина за дупчење Klemm KR805-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража 13670 м/ч Сила
Германија, Metten
машина за дупчење Klemm Rod magazin
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
370.000 €
Година 2021 Километража 410 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Klemm 806-3F
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража Сила
Германија, Schrozberg
машина за дупчење Klemm KR803-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 10420 м/ч Сила
Германија, Metten
машина за дупчење Klemm KR 804-1 машина за дупчење Klemm KR 804-1 машина за дупчење Klemm KR 804-1
3
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Година 1993 Километража 10000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Година 1995 Километража 12318 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Klemm KR806-3F
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 8480 м/ч Сила
Германија, Metten
машина за дупчење Klemm KR802-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 9690 м/ч Сила
Германија, Metten
машина за дупчење Klemm KR 803-1
1
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Година 2005 Километража 14000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1990 Километража Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Година 2005 Километража 3658 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
95.100 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 8900 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Година 2007 Километража 12500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Година 2013 Километража 13400 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Klemm KR803-D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Metten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се