Филтри -

Машини за дупчење Soilmec

Резултати од пребарување: 128 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

128 огласа: Машини за дупчење Soilmec

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Година 1988 Километража Сила
Колумбија
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Длабочина на копање 18 м
Година 2007 Километража 8000 м/ч Сила
Полска, Warsaw
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, Oricain
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Година 2005 Километража 5700 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Година 2000 Километража Сила
Португалија, Paio Pires, Seixal
машина за дупчење Soilmec SM870 машина за дупчење Soilmec SM870
2
Контактирајте го продавачот
1 €
Евро Euro 3
Година 2015 Километража 4550 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
49.900 US$ EUR ≈ 45.830 €
Длабочина на копање 56 м
Година 2012 Километража 6550 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 3997 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Година 2012 Километража 3500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 9068 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
нови машина за дупчење Soilmec Duplex Piston mud pump нови машина за дупчење Soilmec Duplex Piston mud pump
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 1000 м
Година Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
машина за дупчење Soilmec R210 машина за дупчење Soilmec R210 машина за дупчење Soilmec R210
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 32 м
Година 2005 Километража Сила
Италија, SPELLO (PG)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 3500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
215.000 US$ EUR ≈ 197.500 €
Година 2008 Километража 11300 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 9200 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
машина за дупчење Soilmec SR65 машина за дупчење Soilmec SR65 машина за дупчење Soilmec SR65
3
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 105.600 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 68 м
Година 2010 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 3080 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
машина за дупчење Soilmec CM70 CFA машина за дупчење Soilmec CM70 CFA машина за дупчење Soilmec CM70 CFA
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Италија, SPELLO (PG)
машина за дупчење Soilmec SR30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 8000 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
машина за дупчење Soilmec SR50
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 44 м
Година 2006 Километража 9000 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
машина за дупчење Soilmec R625 машина за дупчење Soilmec R625 машина за дупчење Soilmec R625
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 42 м
Година 2009 Километража Сила
Италија, SPELLO (PG)
машина за дупчење Soilmec SF65 CFA
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 30 м
Година 2014 Километража Сила
Италија, SPELLO (PG)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 5960 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 128 огласа
Прикажи