Филтри -

Машини за хоризонтално дупчење XCMG

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

43 огласа: Машини за хоризонтално дупчење XCMG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
51.880 US$ EUR ≈ 47.850 €
Година 2019 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
490.000 US$ EUR ≈ 451.900 €
Година 2021 Километража 1100 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
156.000 US$ EUR ≈ 143.900 €
Година 2019 Километража 2300 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
61.000 US$ EUR ≈ 56.260 €
Година 10/2020 Километража 310 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,92 €
Длабочина на копање 400 м
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Година 04/2024 Километража Сила
Полска, Kompina
Контактирајте го продавачот
188.000 US$ EUR ≈ 173.400 €
Година 2020 Километража 130 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
86.500 US$ EUR ≈ 79.770 €
Година 2018 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
86.500 US$ EUR ≈ 79.770 €
Година 2018 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
1 €
Година 2015 Километража 655 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Година 2017 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
машина за хоризонтално дупчење XCMG XZ450 XZ500 XZ600 XZ800 XZ1000
1
Контактирајте го продавачот
1 €
Година 2019 Километража 400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
260.000 US$ EUR ≈ 239.800 €
Година 2021 Километража 230 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
110.200 € PLN 469.000 PLN
Длабочина на копање 200 м
Година 2022 Километража 437 м/ч Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
122.000 US$ EUR ≈ 112.500 €
Година 2019 Километража 2300 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
61.000 US$ EUR ≈ 56.260 €
Година 2019 Километража 900 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kompina
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 34 м/ч Сила
Латвија, Rēzekne
Контактирајте го продавачот
33.100 US$ EUR ≈ 30.530 €
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
83.100 US$ EUR ≈ 76.640 €
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
машина за хоризонтално дупчење XCMG XZ430E машина за хоризонтално дупчење XCMG XZ430E машина за хоризонтално дупчење XCMG XZ430E
3
Контактирајте го продавачот
66.200 US$ EUR ≈ 61.050 €
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
35.950 US$ EUR ≈ 33.160 €
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
35.200 US$ EUR ≈ 32.460 €
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
60.600 US$ EUR ≈ 55.890 €
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
33.500 US$ EUR ≈ 30.900 €
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи