Филтри -

Машини за дупчење Comacchio

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

42 огласа: Машини за дупчење Comacchio

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за дупчење Comacchio MC1200 машина за дупчење Comacchio MC1200 машина за дупчење Comacchio MC1200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 9500 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
Контактирајте го продавачот
70.260 € GBP 60.000 GBP
Година 2011 Километража 3638 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
машина за дупчење Comacchio MC455GT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 3400 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
195.000 €
Година 2022 Километража 450 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
200.000 € Без ДДВ
Година 06/2010 Километража 11977 м/ч Сила
Холандија, Heteren
машина за дупчење Comacchio CH 150 машина за дупчење Comacchio CH 150
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 100 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Година 2015 Километража 7000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 12000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
машина за дупчење Comacchio MC12 машина за дупчење Comacchio MC12 машина за дупчење Comacchio MC12
3
Контактирајте го продавачот
390.000 €
Година 2023 Километража 413 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2011 Километража 3997 м/ч Сила
Швајцарија, Kriens
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Година 2008 Километража 5625 м/ч Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
503.500 € GBP 430.000 GBP
Длабочина на копање 19 м
Година 2019 Километража 3000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
430.000 €
Длабочина на копање 23.99995 м
Година 2020 Километража 1800 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
46.840 € GBP 40.000 GBP
Година 2007 Километража 9045 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
84.810 € PLN 369.000 PLN
Длабочина на копање 200 м
Година 01/2020 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Година 2001 Километража 8840 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
123.000 €
Година 2008 Километража 10295 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 9045 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
машина за дупчење Comacchio CH 300
1
Контактирајте го продавачот
456.700 € GBP 390.000 GBP
Година 2019 Километража 3500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
5.180 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Швајцарија, Kriens
машина за дупчење Comacchio CH 450 машина за дупчење Comacchio CH 450
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
64.400 € GBP 55.000 GBP
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
81.970 € GBP 70.000 GBP
Година 2011 Километража 3000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
820.000 US$ EUR ≈ 770.800 €
Година 2023 Километража 374 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
227.500 €
Година 2016 Километража 650 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се