Филтри -

Машини за дупчење Mait

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Машини за дупчење Mait

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 30 м
Година 2002 Километража Сила
Италија, SPELLO (PG)
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 74.910 €
Длабочина на копање 36 м
Година 2002 Километража 15000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 22 м
Година 2017 Километража 5500 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
Контактирајте го продавачот
140.000 €
Година 2002 Километража 8876 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
200.000 €
Година 2004 Километража 19000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
205.000 €
Година 2004 Километража 12600 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Mait HR130 машина за дупчење Mait HR130 машина за дупчење Mait HR130
3
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 12500 м/ч Сила
Украина, Kyiv
машина за дупчење Mait CFA 24 машина за дупчење Mait CFA 24 машина за дупчење Mait CFA 24
3
Контактирајте го продавачот
455.500 € GBP 390.000 GBP
Година 2021 Километража 1400 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
305.000 €
Длабочина на копање 40 м
Година 2018 Километража 1700 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1986 Километража Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 28 м
Година Километража Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража 8900 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 27 м
Година 2008 Километража 10465 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
машина за дупчење Mait HR260 машина за дупчење Mait HR260 машина за дупчење Mait HR260
3
Контактирајте го продавачот
310.000 €
Длабочина на копање 80 м
Година 2004 Километража 19000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 250 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража 7277 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Година 2003 Километража 10966 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Mait HR180 THD машина за дупчење Mait HR180 THD машина за дупчење Mait HR180 THD
3
Контактирајте го продавачот
262.800 € GBP 225.000 GBP
Длабочина на копање 40 м
Година 2010 Километража 6538 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 8675 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 19650 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 27 м
Година 2012 Километража 9750 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 11205 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража Сила
Германија, Frankfurt am Main
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се