Филтри -

Машини за дупчење Casagrande

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

68 огласа: Машини за дупчење Casagrande

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
машина за дупчење Casagrande C4-2 машина за дупчење Casagrande C4-2
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 8934 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Casagrande B125 машина за дупчење Casagrande B125 машина за дупчење Casagrande B125
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 36 м
Година 2006 Километража 9500 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
машина за дупчење Casagrande C7 машина за дупчење Casagrande C7 машина за дупчење Casagrande C7
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Италија, SPELLO (PG)
машина за дупчење Casagrande B80 машина за дупчење Casagrande B80 машина за дупчење Casagrande B80
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 30 м
Година 2004 Километража 8000 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
машина за дупчење Casagrande M9 машина за дупчење Casagrande M9 машина за дупчење Casagrande M9
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 869 м/ч Сила
Ирска
машина за дупчење Casagrande B175 XP , For sale машина за дупчење Casagrande B175 XP , For sale
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 1700 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража 7200 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
178.500 € GBP 150.000 GBP
Длабочина на копање 28.99867 м
Година 2006 Километража 6000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Casagrande B180 HD
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража Сила
Португалија, Paio Pires, Seixal
машина за дупчење Casagrande DCH147 машина за дупчење Casagrande DCH147
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
машина за дупчење Casagrande B105ng машина за дупчење Casagrande B105ng машина за дупчење Casagrande B105ng
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2010 Километража 9000 м/ч Сила
Косово, Gjilan
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Година 2000 Километража 12000 м/ч Сила
Австрија, Sooß bei Wien
Контактирајте го продавачот
350.000 €
Година 02/2018 Километража 1600 м/ч Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
1 €
Евро Euro 3
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
машина за дупчење Casagrande C6 XP-2 машина за дупчење Casagrande C6 XP-2
2
Контактирајте го продавачот
291.600 € GBP 245.000 GBP
Година 2019 Километража 3045 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
360.000 US$ EUR ≈ 330.600 €
Година 2017 Километража 1273 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 10759 м/ч Сила
Германија, Wörth am Rhein
машина за дупчење Casagrande B175 XP-2 машина за дупчење Casagrande B175 XP-2
2
Контактирајте го продавачот
460.000 €
Година 2019 Километража 5500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
525.000 US$ EUR ≈ 482.100 €
Година 2016 Километража 1000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
280.000 US$ EUR ≈ 257.100 €
Година 2017 Километража 1293 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
136.500 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 7135 м/ч Сила
Холандија, Holten
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи