Филтри -

Машини за хоризонтално дупчење

Резултати од пребарување: 194 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

194 огласа: Машини за хоризонтално дупчење

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 1659 м/ч Сила
Литванија, Arvydai
Geo-master, UAB
машина за хоризонтално дупчење Atlas Copco D9C машина за хоризонтално дупчење Atlas Copco D9C машина за хоризонтално дупчење Atlas Copco D9C
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Длабочина на копање 28 м
Година 2008 Километража 7000 м/ч Сила
Северна Македонија, Kumanovo
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Сила
Романија, Tarcea
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
199.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2017 Километража 1200 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Pruszcz Gdański
Контактирајте го продавачот
33.100 US$ EUR ≈ 31.000 €
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
19.900 US$ EUR ≈ 18.630 €
Година 2018 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Година 04/2024 Километража Сила
Полска, Kompina
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kompina
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Година 1999 Километража 6541 м/ч Сила
Австрија, Inzing
машина за хоризонтално дупчење MAN Tracto-technik Grundodrill 15X
1
Контактирајте го продавачот
48.280 € PLN 208.900 PLN
Година 2006 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Zbicko
Контактирајте го продавачот
83.100 US$ EUR ≈ 77.820 €
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Година 05/2014 Километража 3825 м/ч Сила
Латвија, Riga
машина за хоризонтално дупчење XCMG XZ120E машина за хоризонтално дупчење XCMG XZ120E машина за хоризонтално дупчење XCMG XZ120E
3
Контактирајте го продавачот
40.900 US$ EUR ≈ 38.300 €
Година 2022 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 1659 м/ч Сила
Литванија, Arvydai
машина за хоризонтално дупчење XCMG XZ430E машина за хоризонтално дупчење XCMG XZ430E машина за хоризонтално дупчење XCMG XZ430E
3
Контактирајте го продавачот
66.200 US$ EUR ≈ 61.990 €
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
35.950 US$ EUR ≈ 33.660 €
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
35.200 US$ EUR ≈ 32.960 €
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
76.600 US$ EUR ≈ 71.730 €
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Година 05/2007 Километража 8300 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
аукција 5.830 € DKK 43.500 DKK
Година 2016 Километража 150 м/ч Сила
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
60.600 US$ EUR ≈ 56.750 €
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
машина за хоризонтално дупчење Vermeer D150*300 машина за хоризонтално дупчење Vermeer D150*300
2
Контактирајте го продавачот
142.300 € CNY 1.100.000 CNY
Година 2010 Километража 2550 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
33.500 US$ EUR ≈ 31.370 €
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
машина за хоризонтално дупчење Sandvik DT922I машина за хоризонтално дупчење Sandvik DT922I машина за хоризонтално дупчење Sandvik DT922I
3
Контактирајте го продавачот
700.000 US$ EUR ≈ 655.500 €
Година 2021 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 194 огласа
Прикажи
Претплати се