Филтри -

Валјаци за асфалт

Резултати од пребарување: 1346 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

1346 огласа: Валјаци за асфалт, вибрационен валјак за асфалт

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
валјак за асфалт CATERPILLAR CB14B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 513 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 525 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 230 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
8.400 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Сила
Германија, Lautern
International Trading Office
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.700 € Без ДДВ
Година 1990-01-01 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 6780 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Ширина на валјак 1450 мм Работна брзина 21 км/ч
Година 2009 Километража 2957 м/ч Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
MGC CENTRUM SAMOCHODOW DOSTAWCZYCH
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 € Без ДДВ
Година 01/2014 Километража 628 м/ч Сила
Холандија, Breda
EPIC AUCTIONS B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Година 2009 Километража 15135 км Сила
Шпанија, Alborea (Albacete)
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Година 2010 Километража Сила
Шпанија, Alborea (Albacete)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 12/2019 Километража 1370 м/ч Сила
Грузија, T'bilisi
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Година 05/2009 Километража 5042 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Година 05/2010 Километража 7016 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015-01-01 Километража 1433 м/ч Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 € Без ДДВ
Година 01/2008 Километража 3226 м/ч Сила
Холандија, Breda
EPIC AUCTIONS B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 15.000 € Без ДДВ
Година 01/2014 Километража 5430 м/ч Сила
Холандија, Breda
EPIC AUCTIONS B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 2.600 € Без ДДВ
Година Километража 1527 м/ч Сила
Холандија, Breda
EPIC AUCTIONS B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 5.250 € Без ДДВ
Година 01/2016 Километража 904 м/ч Сила
Холандија, Breda
EPIC AUCTIONS B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
16.460 € UAH 671.400 UAH
Ширина на валјак 1200 мм
Година 2006 Километража 1705 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
43.880 € UAH 1.790.000 UAH
Година 2010 Километража 3988 м/ч Сила
Украина, Житомир
валјак за асфалт HAMM DV70V0 валјак за асфалт HAMM DV70V0
2
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Ширина на валјак 1500 мм
Година 2006 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
32.000 € UAH 1.306.000 UAH
Година 2006 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
15.080 € UAH 615.500 UAH
Година 2010 Километража 1921 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
42.970 € UAH 1.753.000 UAH
Ширина на валјак 1680 мм
Година 2009 Километража 5805 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
23.310 € UAH 951.200 UAH
Ширина на валјак 1300 мм
Година 2012 Километража 1432 м/ч Сила
Украина, Житомир
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1346 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се