Филтри -

Машини за дупчење Bauer

Резултати од пребарување: 137 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

137 огласа: Машини за дупчење Bauer

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
340.000 €
Година 2000 Километража 16000 м/ч Сила
Колумбија
Контактирајте го продавачот
650.000 US$ EUR ≈ 599.500 €
Година 2016 Километража 11358 м/ч Сила
Кина, Hefei
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
480.000 US$ EUR ≈ 442.700 €
Година 2011 Километража 10155 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 14698 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 15200 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 8900 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 7 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2012 Километража 5633 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
450.000 €
Година 2014 Километража 14200 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
200.000 US$ EUR ≈ 184.500 €
Година 2000 Километража 13670 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 40 м
Година 2010 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
1.150.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 2 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража 2500 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
машина за дупчење Bauer BG 11H машина за дупчење Bauer BG 11H машина за дупчење Bauer BG 11H
3
Контактирајте го продавачот
465.000 US$ EUR ≈ 428.800 €
Длабочина на копање 39.98976 м
Година 2017 Километража 1250 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 16000 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 78.390 €
Евро Euro 2
Година 2005 Километража 4660 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 30000 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
машина за дупчење Bauer BG 30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 8200 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Schrozberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Schrozberg
машина за дупчење Bauer BG33H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Германија, Schrozberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Peest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 6100 м/ч Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 18500 м/ч Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 137 огласа
Прикажи