Филтри -

Машини за дупчење Sandvik

Резултати од пребарување: 100 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

100 огласа: Машини за дупчење Sandvik

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража Сила
Јужна Африка
машина за дупчење Sandvik Di550 машина за дупчење Sandvik Di550
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража Сила
Ирска
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
машина за дупчење Sandvik 2 X DI550 машина за дупчење Sandvik 2 X DI550
2
Контактирајте го продавачот
225.000 €
Година 2015 Километража 8000 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
машина за дупчење Sandvik DX800
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 2672 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
247.500 €
Година 2019 Километража 5408 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
142.600 € GBP 120.000 GBP
Година 2012 Километража 12311 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Година 2018 Километража 9315 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 12023 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 1320 м/ч Сила
Ирска, Navan
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Година 2015 Километража 6000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
295.000 US$ EUR ≈ 269.900 €
Година 2014 Километража 8986 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Sandvik Ranger 500 mit HLX 5 T Hammer
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 16777215 м/ч Сила
Германија, Metten
машина за дупчење Sandvik DX 700 машина за дупчење Sandvik DX 700 машина за дупчење Sandvik DX 700
3
Контактирајте го продавачот
113.100 € BRL 680.000 R$
Година 2011 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 3223 м/ч Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 3600 м/ч Сила
Ирска, Navan
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Германија, Gierstädt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Година 2013 Километража 11597 м/ч Сила
Шведска, Dorotea
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
250.500 € Без ДДВ
Година 06/2014 Километража 1862 м/ч Сила
Бугарија, Busmantsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Сила
Ирска, Navan
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Сила
Германија, Gierstädt
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Длабочина на копање 6 м
Година 2012 Километража 5696 м/ч Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.040 €
Година 1999 Километража 10059 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 100 огласа
Прикажи