Филтри -

Градежни машини Sandvik

Резултати од пребарување: 97 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

97 огласа: Градежни машини Sandvik

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 65.720 €
Машина за дупчење
Година 1999 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
55.600 € GBP 47.500 GBP
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 15500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Машина за дупчење
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Sandvik 2 X DI550 машина за дупчење Sandvik 2 X DI550
2
Контактирајте го продавачот
225.000 €
Машина за дупчење
Година 2015 Километража 8000 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
265.000 €
Машина за дупчење
Година 2017 Километража 3163 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
170.000 €
Машина за дупчење
Година 2015 Километража 4900 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2010 Километража Сила
Ирска, Navan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража 2 м/ч Сила
Ирска, Navan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 1 м/ч Сила
Ирска, Navan
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Евро Euro 4
Година 2012 Километража 5696 м/ч Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Година 1998 Километража 5 м/ч Сила
Ирска, Navan
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Машина за дупчење
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Sandvik DS411-C машина за дупчење Sandvik DS411-C машина за дупчење Sandvik DS411-C
3
Контактирајте го продавачот
510.000 US$ EUR ≈ 478.800 €
Машина за дупчење
Година 2018 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за хоризонтално дупчење Sandvik DT922I машина за хоризонтално дупчење Sandvik DT922I машина за хоризонтално дупчење Sandvik DT922I
3
Контактирајте го продавачот
700.000 US$ EUR ≈ 657.200 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2021 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
550.000 US$ EUR ≈ 516.300 €
Машина за дупчење
Година 2019 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
натоварувач со тркала Sandvik TORO 400 натоварувач со тркала Sandvik TORO 400
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 4500 м/ч Сила
Кина, Hefei
машина за дупчење Sandvik DI550 машина за дупчење Sandvik DI550
2
Контактирајте го продавачот
450.000 US$ EUR ≈ 422.500 €
Машина за дупчење
Година 2020 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2008 Километража Сила
Германија, Gierstädt
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2011 Километража Сила
Германија, Gierstädt
Контактирајте го продавачот
265.000 US$ EUR ≈ 248.800 €
Машина за дупчење
Година 2018 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2017 Километража Сила
Ирска, Navan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2018 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
195.000 US$ EUR ≈ 183.100 €
Машина за дупчење
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2018 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
285.000 €
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 97 огласа
Прикажи
Претплати се