Филтри -

Подземни дампери Sandvik

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Подземни дампери Sandvik: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
подземен дампер Sandvik EJC416
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15400 кг
Година 2002 Километража Сила 210 кс
Kanada, Boisbriand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 40000 кг
Година 2007 Километража 9750 м/ч Сила 475 кс
Kanada, Boisbriand
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 27300 кг
Година 2008 Километража 25 м/ч Сила 375 кс
Kanada, Boisbriand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 27300 кг
Година 2008 Километража 20 м/ч Сила 400 кс
Kanada, Quebec, Boisbriand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Lautern
International Trading Office
7 години на Machineryline
подземен дампер Sandvik DUMPER подземен дампер Sandvik DUMPER подземен дампер Sandvik DUMPER
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Чиле
нови подземен дампер Sandvik TH545i нови подземен дампер Sandvik TH545i
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг
Година 2019 Километража Сила 612 кс
Ирска, Navan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 26000 кг
Година 2008 Километража 22 м/ч Сила 375 кс
Kanada, Quebec, Boisbriand
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се