Филтри -

Градежни машини Mait

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

30 огласа: Градежни машини Mait

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
машина за набивање столбови Mait HR 260 машина за набивање столбови Mait HR 260
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2010 Километража 13500 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
340.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2023 Километража 350 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 73.460 €
Машина за дупчење
Година 2002 Километража 15000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2001 Километража Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2000 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2022 Километража 250 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1986 Километража Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 10465 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
140.000 €
Машина за дупчење
Година 2002 Километража 8876 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
200.000 €
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 19000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
205.000 €
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 12600 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
нови кран гасеничар Mait M 90 HD нови кран гасеничар Mait M 90 HD нови кран гасеничар Mait M 90 HD
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Евро Euro 6
Година 2022 Километража Сила
Украина, Kyiv
машина за дупчење Mait HR130 машина за дупчење Mait HR130 машина за дупчење Mait HR130
3
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 12500 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови кран гасеничар Mait M 30 нови кран гасеничар Mait M 30 нови кран гасеничар Mait M 30
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Евро Euro 6 Носивост 30000 кг
Година 2022 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.370 €
Машина за дупчење
Година 1990 Километража Сила
Украина
машина за дупчење Mait CFA 24 машина за дупчење Mait CFA 24 машина за дупчење Mait CFA 24
3
Контактирајте го продавачот
462.700 € GBP 390.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2021 Километража 1400 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
машина за дупчење Mait HR260 машина за дупчење Mait HR260 машина за дупчење Mait HR260
3
Контактирајте го продавачот
310.000 €
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 19000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
310.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2004 Километража 21000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1996 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2010 Километража 7277 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
машина за набивање столбови Mait HR180 машина за набивање столбови Mait HR180 машина за набивање столбови Mait HR180
3
Контактирајте го продавачот
237.300 € GBP 200.000 GBP
Машина за набивање столбови
Година 2011 Километража 6885 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за набивање столбови Mait HR180
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2006 Километража 1000 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи