Филтри -

Градежни машини MAZ

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Градежни машини MAZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
110.500 US$ EUR ≈ 101.900 €
Автодигалка
Марка на кран KS Модел 5571BYC Висина на подигање 28 м Носивост 32000 кг
Година 2018 Километража 3000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
105.500 US$ EUR ≈ 97.290 €
Автодигалка
Марка на кран KS Модел 55727 Висина на подигање 28 м Носивост 25000 кг
Година 2019 Километража 9446 км Сила
Украина, Haivoron
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Автодигалка
Дофат на стрела 22 м Носивост 16000 кг
Година 1996 Километража 24000 км Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Автодигалка
Дофат на стрела 22 м
Година 2007 Километража 180000 км Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
129.000 US$ EUR ≈ 119.000 €
Автодигалка
Марка на кран KS Модел 5571BY-C Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 28 м Носивост 32000 кг Капацитет на крајот на стрелата 8.4 т Брзина 60 км/ч
Година 2020 Километража 3200 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
автодигалка MAZ 5334 автодигалка MAZ 5334
2
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.767 €
Автодигалка
Година 1991 Километража Сила
Белорусија, Mazyr
Контактирајте го продавачот
18.000 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Висина на подигање 22 м Носивост 15000 кг
Година 2008 Километража 81000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1987 Километража Сила
Литванија, Siaulia
нови автодигалка MAZ КС-55727-5-11, 12, 21, 22
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 27.1 м Носивост 25000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка MAZ КС-45729-8, 9
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 21.7 м Носивост 20000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка MAZ КС-45729-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 21.7 м Дофат на стрела 19 м Носивост 20000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка KS 3579-6, 7, 8 на шасија MAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран KS Модел 3579-6, 7, 8 Висина на подигање 20.4 м Носивост 15200 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка KS 55727-1, 7 на шасија MAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран KS Модел 55727-1, 7 Висина на подигање 27.1 м Дофат на стрела 20 м Носивост 25000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка MAZ КС-55727-A, B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 27.1 м Носивост 25000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка KS -45729A-0, 4, 8 на шасија MAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран KS Модел -45729A-0, 4, 8 Висина на подигање 20.4 м Дофат на стрела 18 м Носивост 16200 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел ВІПО-32 Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 21 м
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 32 Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 21 м
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка KS 3579-2, 4 на шасија MAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран KS Модел 3579-2, 4 Висина на подигање 20.4 м Дофат на стрела 18 м Носивост 15200 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел ВІПО-28 Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 19 м
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа MAZ 5340
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел ПСС-131.18Э
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка MAZ КС-5571BY-K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 9.6 м Носивост 32000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
возило со дигалка со корпа MAZ 5337А2 AGP-30-4  30m возило со дигалка со корпа MAZ 5337А2 AGP-30-4  30m возило со дигалка со корпа MAZ 5337А2 AGP-30-4  30m
3
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.110 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Модел 30-4 Висина на подигање 30 м Носивост 300 кг
Година 2009 Километража 30000 км Сила
Белорусија, Minsk
возило со дигалка со корпа MAZ 6303A8-328  MULTITEL 40m возило со дигалка со корпа MAZ 6303A8-328  MULTITEL 40m возило со дигалка со корпа MAZ 6303A8-328  MULTITEL 40m
3
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 110.700 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Модел J340TA Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 25 м Носивост 365 кг
Година 2009 Километража 300000 км Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран KTA Модел Силач Капацитет на крајот на стрелата 16 т
Година 2005 Километража 120000 км Сила
Украина, м. Київ
прскалка за битуменска емулзија MAZ Гудронатор прскалка за битуменска емулзија MAZ Гудронатор прскалка за битуменска емулзија MAZ Гудронатор
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 3
Година 2012 Километража 120000 км Сила
Украина, м. Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се