Филтри -

Градежни машини LiuGong

Резултати од пребарување: 393 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

393 огласа: Градежни машини LiuGong

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.810 € SEK 429.000 SEK
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 6458 м/ч Сила
Шведска, Gävleborg
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.290 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Брзина 38 км/ч
Година 2021 Километража 500 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.830 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5500 кг Брзина 36 км/ч
Година 02/2022 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2019 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.910 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 3000 кг Брзина 15 км/ч
Година 07/2022 Километража 200 км Сила
Кина
мини багер LiuGong 9027F
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2023 Километража 68 м/ч Сила
Обединето Кралство, Essex
Контактирајте го продавачот
23.850 US$ EUR ≈ 21.990 €
Натоварувач со тркала
Година 2023 Километража 501 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.510 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 6000 кг
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.820 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 5000 кг
Година Километража 401 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 06/2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 07/2023 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.290 €
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Брзина 38.6 км/ч
Година 2022 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.820 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 5000 кг
Година 2022 Километража 401 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
26.500 US$ EUR ≈ 24.440 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 5000 кг
Година 2020 Километража 516 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.900 US$ EUR ≈ 17.430 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3
Година 06/2022 Километража 960 м/ч Сила
Кина
Anhui Rennuo Construction Machinery Co., Ltd
Контактирајте го продавачот
25.800 US$ EUR ≈ 23.790 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 17700 кг Брзина 6.7 км/ч
Година 05/2022 Километража 800 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
21.800 US$ EUR ≈ 20.100 €
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража 500 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
валјак за асфалт LiuGong  CLG6214E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
валјак со гуми LiuGong CLG6530
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
вибрационен валјак за земја LiuGong   GYS12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
вибрационен валјак за земја LiuGong  CLG6122E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
влечен валјак LiuGong CLG6009
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен валјак
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
вибрационен валјак за земја LiuGong  CLG6622E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
вибрационен валјак за земја LiuGong  CLG6120E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
грејдер LiuGong CLG4180
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 393 огласа
Прикажи
Претплати се