Филтри -

Багери LiuGong

Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

89 огласа: Багери LiuGong

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.790 €
Багер-натоварувач
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
620.000 €
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 76 м/ч Сила
Германија, Gschwend
RB Trading International
6 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.550 €
Багер за манипулација на материјали
Година 08/2021 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 1
Година 01/2022 Километража 100 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.7 м Радиус на копање 9.87 м
Година 2021 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.200 €
Багер-натоварувач
Евро Euro 3
Година 2022 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.33 м Висина за истовар 3.5 м
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2020 Километража Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 6.5 м Длабочина на копање 6500 мм Радиус на копање 6 м Висина за истовар 7 м
Година 03/2020 Километража 1600 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Уривање багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 10340 мм
Година 02/2022 Километража 1200 м/ч Сила
Романија, ILFOV
багер-натоварувач LiuGong CLG777A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Узбекистан, Toshkent
нови багер гасеничар LiuGong CLG 925E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 22.72 м Радиус на копање 33.39 м Висина за истовар 22.7 м
Година 01/2022 Километража Сила
Узбекистан, Toshkent
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Мини багер
Година 2021 Километража 1800 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 4.15 м Радиус на копање 6.375 м Висина за истовар 5.08 м
Година Километража 3827 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Длабочина на копање 3.875 м Радиус на копање 6.205 м Висина за истовар 4.135 м
Година 2019 Километража 2925 м/ч Сила
Кина, Hefei
нови мини багер LiuGong 9017F ZTS нови мини багер LiuGong 9017F ZTS нови мини багер LiuGong 9017F ZTS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2024 Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
43.400 € SEK 499.000 SEK
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 6916 м/ч Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2024 Километража 3 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.020 €
Мини багер
Длабочина на копање 2.857 м Радиус на копање 4.757 м Висина за истовар 3.067 м
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.33 м Висина за истовар 3.5 м
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 23.420 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.95 м Длабочина на копање 6950 мм Радиус на копање 10.28 м Висина за истовар 6.84 м
Година 2019 Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.630 €
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.33 м Висина за истовар 3.5 м
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2019 Километража 2000 м/ч Сила
Кина
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи