Филтри -

Багери гасеничари LiuGong

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

42 огласа: Багери гасеничари LiuGong

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 18.120 €
Носивост 1600 кг Длабочина на копање 6.95 м Длабочина на копање 6950 мм Радиус на копање 10.275 м Висина за истовар 6.84 м
Година 2018 Километража 3440 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
39.950 € Без ДДВ
Година 01/2017 Километража 2109 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.970 € PLN 90.000 PLN
Година 2010 Километража Сила
Полска, k/ Zawiercia
Контактирајте го продавачот
620.000 €
Година 2023 Километража 76 м/ч Сила
Германија, Gschwend
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 22000 кг Длабочина на копање 6.7 м Радиус на копање 9.87 м
Година 2021 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 22000 кг
Година 2015 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Длабочина на копање 6.5 м Длабочина на копање 6500 мм Радиус на копање 6 м Висина за истовар 7 м
Година 03/2020 Километража 1600 м/ч Сила
Романија, ILFOV
нови багер гасеничар LiuGong CLG 925E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 22.72 м Радиус на копање 33.39 м Висина за истовар 22.7 м
Година 01/2022 Километража Сила
Узбекистан, Toshkent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 4.15 м Радиус на копање 6.375 м Висина за истовар 5.08 м
Година Километража 3827 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
43.260 € SEK 499.000 SEK
Година 2018 Километража 6916 м/ч Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 23.330 €
Носивост 25000 кг Длабочина на копање 6.95 м Длабочина на копање 6950 мм Радиус на копање 10.28 м Висина за истовар 6.84 м
Година 2019 Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 2500 м/ч Сила
Норвешка, Møre og Romsdal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
нови багер гасеничар LiuGong 922E нови багер гасеничар LiuGong 922E
2
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 68.620 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 5820 мм
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Индија, Мумбаи
Контактирајте го продавачот
47.761 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 6800 м/ч Сила
Шведска, Luleå
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 23.330 €
Носивост 25000 кг Длабочина на копање 6.95 м Длабочина на копање 6950 мм Радиус на копање 10.28 м Висина за истовар 6.84 м
Година 2019 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.870 €
Носивост 25500 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 6960 мм
Година 2017 Километража 2173 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Носивост 27500 кг Евро Euro 5 Длабочина на копање 10.5 м Длабочина на копање 10340 мм Висина за истовар 6920 м Капацитет на хидраулична пумпа 34.3 бар
Година 04/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
101.000 € GBP 85.000 GBP
Година 2022 Километража 1362 м/ч Сила
Обединето Кралство, Maltby
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 01/2019 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.040 €
Евро Euro 3
Година 08/2017 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи