Филтри -

Градежни натоварувачи LiuGong

Резултати од пребарување: 269 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

269 огласа: Градежни натоварувачи LiuGong

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.470 €
Натоварувач со тркала
Висина за истовар 2.7 м Капацитет на лопата 3 м³
Година 2023 Километража 800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.710 €
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Висина за истовар 2.7 м Капацитет на лопата 3 м³
Година 2023 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.470 €
Натоварувач со тркала
Висина за истовар 2.7 м Капацитет на лопата 3 м³
Година 2023 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
нови натоварувач со тркала LiuGong CLG 835
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Висина за истовар 9.55 м Капацитет на лопата 63.57 м³
Година 2022 Километража Сила
Узбекистан, Toshkent
нови натоварувач со тркала LiuGong CLG 855H нови натоварувач со тркала LiuGong CLG 855H
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Висина за истовар 9.75 м Капацитет на лопата 105.94 м³
Година 2022 Километража Сила
Узбекистан, Toshkent
натоварувач со тркала LiuGong CLG840H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Узбекистан, Toshkent
нови натоварувач со тркала LiuGong CLG830H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Узбекистан, Toshkent
нови натоварувач со тркала LiuGong CLG 856H нови натоварувач со тркала LiuGong CLG 856H нови натоварувач со тркала LiuGong CLG 856H
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Висина за истовар 10.17 м Капацитет на лопата 105.944 м³
Година 2022 Километража Сила
Узбекистан, Toshkent
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.940 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Висина за истовар 2.7 м Капацитет на лопата 3 м³
Година 2023 Километража 35 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.410 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Капацитет на лопата 32.5 м³
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2019 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.920 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Капацитет на лопата 3 м³
Година 03/2023 Километража 280 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 23.880 €
Натоварувач со тркала
Година 2023 Километража 501 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Мини натоварувач
Година 2020 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Натоварувач со тркала
Година 01/2016 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.730 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Висина за истовар 3.1 м Капацитет на лопата 3 м³
Година 2019 Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Висина за истовар 4 м Капацитет на лопата 3.3 м³
Година 07/2023 Километража 170 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 07/2023 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 06/2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.200 US$ EUR ≈ 15.170 €
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг Висина за истовар 5.16 м Капацитет на лопата 1.7 м³
Година 2022 Километража 310 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.730 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Капацитет на лопата 4 м³
Година 06/2021 Километража 860 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.600 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 2021 Километража 500 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
21.800 US$ EUR ≈ 20.410 €
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража 500 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 269 огласа
Прикажи
Претплати се