Филтри -

Градежни машини Isuzu

Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

77 огласа: Градежни машини Isuzu

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Isuzu пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Isuzu пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Isuzu
3
Контактирајте го продавачот
29.990 US$ EUR ≈ 27.750 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 10/2004 Километража 644 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 04/2017 Километража 13000 км Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2024 Километража Сила
Турција
CNR MUNICIPAL SERVICE VEHICLES AND ON VEHICLE EQUIPMENT INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел T318 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 10 м Носивост 250 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.580 €
Камион-мешалка
Година 2014 Километража 194550 км Сила
Јапонија, Chiba ken
ново возило со дигалка со корпа Isuzu NMR 85
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 21 м Носивост 3200 кг
Година 01/2024 Километража Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 02/2015 Километража 5600 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 09/2012 Километража 60000 км Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.080 €
Пумпа за бетон
Модел SY5313THB 46M 48M 52M
Година 2014 Километража 4600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Висина на подигање 24.2 м Носивост 300 кг
Година 2020-07 Километража 7 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел MXE200 Висина на подигање 19.9 м Носивост 200 кг
Година 2023 Километража 100 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Модел 57m X-6RZ Euro 5
Година 01/2021 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Isuzu пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Isuzu пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Isuzu
3
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Пумпа за бетон
Година 07/2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4 Модел M37
Година 04/2014 Километража 3200 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 49.030 €
Пумпа за бетон
Година 2016 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.160 €
Пумпа за бетон
Година 2016 Километража 4200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 08/2012 Километража 50000 км Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 07/2012 Километража 50000 км Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
28.990 US$ EUR ≈ 26.820 €
Пумпа за бетон
Година 02/2001 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 05/2014 Километража 4500 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
54.000 US$ EUR ≈ 49.960 €
Пумпа за бетон
Дофат на стрела 32.6 м
Година 2017 Километража 18000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел A314 Висина на подигање 13.2 м Дофат на стрела 7.2 м Носивост 225 кг
Година 2022 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Модел BZ5255GJB
Година 05/2012 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 1300 кг
Година 09/2002 Километража 55000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел M38
Година 2007 Километража Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Претплати се