Филтри -

Дигалки Isuzu

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Дигалки Isuzu

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Socage Модел T318 Висина на подигање 18 м Работна висина на подигање 18 м Дофат на стрела 10 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.330 €
Телескопска дигалка
Носивост 6005 кг Висина на подигање 16 м Работна висина на подигање 16 м
Година 2017 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.960 €
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг Висина на подигање 19 м
Година 2015 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража 42101 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
39.179 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт CTE Модел 26 J Висина на подигање 26 м
Година 2012 Километража 76442 км Сила
Обединето Кралство, Manchester, Greater Manchester
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 1300 кг
Година 09/2002 Километража 55000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.919 €
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 16 м
Година 2019 Километража 5000 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
возило со дигалка со корпа Isuzu ELF возило со дигалка со корпа Isuzu ELF возило со дигалка со корпа Isuzu ELF
3
Контактирајте го продавачот
4.530 US$ EUR ≈ 4.253 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 350 кг
Година 2008-04 Километража 111000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
5.030 US$ EUR ≈ 4.722 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 500 кг
Година 2006 Километража 210000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
8.900 US$ EUR ≈ 8.355 €
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Tadano Висина на подигање 17 м
Година 2004 Километража Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.388 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Работна висина на подигање 10 м
Година 2004 Километража 63797 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2024 Километража Сила
Турција
CNR MUNICIPAL SERVICE VEHICLES AND ON VEHICLE EQUIPMENT INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг Марка на лифт Versalift Висина на подигање 135.0264 м
Година 2016 Километража 59999 км Сила
Ирска, Co Meath
Контактирајте го продавачот
5.830 US$ EUR ≈ 5.473 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 500 кг
Година 2007-11 Километража 185318 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг Суспензија пневматски/пневматски Марка на лифт CTE Модел ZED15.2. Висина на подигање 15 м Дофат на стрела 6 м
Година 2018 Километража 30000 км Сила
Чехија, Česká Třebová
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел Aichi SK17A Дофат на стрела 17 м
Година 2017 Километража 7750 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
15.600 US$ EUR ≈ 14.650 €
Возило со дигалка со корпа
Година 07/2019 Километража Сила
Кина
ново возило со дигалка со корпа Isuzu NMR 85
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 3200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Oil&Steel Висина на подигање 21 м
Година 01/2024 Километража Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Евро Euro 6 Висина на подигање 24.2 м
Година 2020-07 Километража 7 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел MXE200 Висина на подигање 19.9 м
Година 2023 Километража 100 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Евро Euro 6 Марка на лифт Socage Модел A314 Висина на подигање 13.2 м Дофат на стрела 7.2 м
Година 2022 Километража Сила
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се