Филтри -

Пумпи за бетон Isuzu

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

60 огласа: Пумпи за бетон Isuzu

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Sany Висина на подигање на бетон 56.5 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Резервоар за вода 400 л Притисок 32 бар Капацитет 150 m3/ч Тип на кабина CompactSpace
Година 01/2021 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон M46
Година 2010 Километража Сила
Кина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон M42
Година 04/2007 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Висина на подигање на бетон 53 м
Година 02/2017 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон M42 Висина на подигање на бетон 42 м
Година 02/2008 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister
Година 01/2005 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон M46
Година 03/2010 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Висина на подигање на бетон 36 м
Година 02/2005 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Марка на пумпа за бетон Sany Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 300 л Притисок 260 бар
Година 02/2015 Километража 5600 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister
Година 02/2008 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Sany Висина на подигање на бетон 42 м
Година 2008 Километража 6300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
пумпа за бетон Sany  на шасија Isuzu
1
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.290 €
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Марка на пумпа за бетон Sany Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Капацитет 50 m3/ч
Година 03/2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
пумпа за бетон Putzmeister M46-5R   на шасија Isuzu пумпа за бетон Putzmeister M46-5R   на шасија Isuzu пумпа за бетон Putzmeister M46-5R   на шасија Isuzu
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон M46-5R
Година 01/2010 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Висина на подигање на бетон 46 м
Година 2006 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Марка на пумпа за бетон Sany Висина на подигање на бетон 48 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 300 л Притисок 260 бар Капацитет 260 m3/ч Тип на кабина Active Space
Година 02/2015 Километража 5600 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Десен волан десен волан Висина на подигање на бетон 36 м
Година 1998 Километража Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Десен волан десен волан Висина на подигање на бетон 33 м
Година 1998 Километража Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Десен волан десен волан Висина на подигање на бетон 33 м
Година 1998 Километража Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Десен волан десен волан Висина на подигање на бетон 36 м
Година 2002 Километража Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Десен волан десен волан
Година 1997 Километража Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Висина на подигање на бетон 37 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 400 л Притисок 300 бар Капацитет 300 m3/ч
Година 03/2013 Километража 800 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.670 €
Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон SY5313THB Висина на подигање на бетон 46 м
Година 2016 Километража 4200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон M46
Година Километража Сила
Кина
пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Isuzu CXZ пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Isuzu CXZ
2
Контактирајте го продавачот
29.990 US$ EUR ≈ 28.150 €
Суспензија пружина/пневматски Марка на пумпа за бетон Putzmeister Висина на подигање на бетон 36 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 07/2004 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.800 US$ EUR ≈ 33.610 €
Година 2010 Километража Сила
Кина, Hefei
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се