Филтри -

Возила со дигалки со корпа Isuzu

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

14 огласа: Возила со дигалки со корпа Isuzu

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Носивост 300 кг Евро Euro 6 Висина на подигање 24.2 м
Година 2020-07 Километража 7 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел MXE200 Висина на подигање 19.9 м
Година 2023 Километража 100 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.725 €
Висина на подигање 16 м
Година 2019 Километража 5000 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.100 €
Носивост 120 кг Евро Euro 3 Работна висина на подигање 14 м
Година 2010 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.184 €
Носивост 200 кг Работна висина на подигање 10 м
Година 2004 Километража 63797 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Socage Модел T318 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 10 м Работна висина на подигање 18 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Марка на лифт Versalift Висина на подигање 135.0264 м
Година 2016 Километража 59999 км Сила
Ирска, Co Meath
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Марка на лифт Oil&Steel Модел 24.13 Висина на подигање 24 м
Година 2024 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
5.670 US$ EUR ≈ 5.208 €
Носивост 500 кг
Година 2007-11 Километража 185318 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Носивост 1300 кг
Година 09/2002 Километража 55000 км Сила
Полска
ново возило со дигалка со корпа Isuzu NMR 85
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Oil&Steel Висина на подигање 21 м
Година 01/2024 Километража Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел Aichi SK17A Дофат на стрела 17 м
Година 2017 Километража 7750 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
15.600 US$ EUR ≈ 14.330 €
Година 07/2019 Километража Сила
Кина
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи