Филтри -

Градежни машини ABG

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

52 огласа: Градежни машини ABG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража 8300 м/ч Сила
Германија, Großbeeren
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 1991 Километража 6048 м/ч Сила
Германија, Großbeeren
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1999 Километража 15051 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1995-01-01 Километража 3500 м/ч Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
асфалт павер со тркала ABG Titan 273 асфалт павер со тркала ABG Titan 273 асфалт павер со тркала ABG Titan 273
3
Контактирајте го продавачот
25.500 € Со вклучен ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2001 Километража 13000 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1 Марка на кран AKC Модел 2017 Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 5 м Дофаќач 25 м Носивост 1000 кг Капацитет на крајот на стрелата 500 т Брзина на подигање на товар 5 м/мин Брзина 5 км/ч
Година 01/2017 Километража 58000 км Сила
Турција, Mardin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1992 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2012 Километража 10267 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 1997 Километража 7400 м/ч Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Германија, Wegberg
Контактирајте го продавачот
22.950 US$ EUR ≈ 21.140 €
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 1
Година 10/1994 Километража 7901 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
49.500 US$ EUR ≈ 45.610 €
Асфалт павер гасеничар
Година 06/1998 Километража 11752 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 1994 Километража Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 1996 Километража Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2003 Километража 7200 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 1992 Километража 4752 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
21.960 € HUF 8.500.000 HUF
Асфалт павер гасеничар
Година 1993 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2000 Километража 13000 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2002 Километража 10800 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
55.940 € UAH 2.414.000 UAH
Асфалт павер гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 1992 Километража 5264 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 1991 Километража 4678 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
аукција 6.164 € DKK 46.000 DKK
Валјак за асфалт
Година 1992 Километража Сила
Данска, Midtjylland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи