Филтри -

Асфалт плочи ABG

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

38 огласа: Асфалт плочи ABG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1995-01-01 Километража 3500 м/ч Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 2 Максимална дебелина на полагање 90000 мм Ширина на полагање 25000 мм Работна брзина 5 км/ч
Година 01/2002 Километража Сила
Германија, Herford
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.630 € PLN 85.000 PLN
Асфалт павер со тркала
Година 2001 Километража 7921 м/ч Сила
Полска, Kożuchów
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 1990 Километража 6290 м/ч Сила
Словачка, Dunajská Streda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2005 Километража 6454 м/ч Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2012 Километража 10267 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
63.510 € PLN 275.000 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража 6000 м/ч Сила
Шпанија, Polinyà
асфалт павер гасеничар ABG Titan 2820
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Ширина на полагање 1500 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2006 Километража Сила
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
21.500 € HUF 8.500.000 HUF
Асфалт павер гасеничар
Година 1993 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
57.700 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2013 Километража 9611 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Асфалт павер гасеничар
Година 1991 Километража 4154 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Асфалт павер со тркала
Година 1996 Километража 14723 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
асфалт павер гасеничар ABG Titan 125 ABG - crawler asphalt paver FULL OR FOR SPARES асфалт павер гасеничар ABG Titan 125 ABG - crawler asphalt paver FULL OR FOR SPARES асфалт павер гасеничар ABG Titan 125 ABG - crawler asphalt paver FULL OR FOR SPARES
3
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража 1090 м/ч Сила
Полска, Rakoniewice
Контактирајте го продавачот
29.200 € GBP 25.000 GBP
Асфалт павер гасеничар
Ширина на полагање 3 мм
Година 2007 Километража 5029 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
асфалт павер гасеничар ABG Titan 7820 Straßenfertiger асфалт павер гасеничар ABG Titan 7820 Straßenfertiger
2
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража 8300 м/ч Сила
Германија, Großbeeren
асфалт павер гасеничар ABG Titan 111 асфалт павер гасеничар ABG Titan 111 асфалт павер гасеничар ABG Titan 111
3
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 1998 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 1998 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 1997 Километража 10615 м/ч Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
35.300 € UAH 1.504.000 UAH
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1985 Километража Сила
Малезија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1999 Километража 15051 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се