Филтри -

Асфалт плочи гасеничар ABG

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

30 огласа: Асфалт плочи гасеничар ABG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
6.450 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Максимална дебелина на полагање 90000 мм Ширина на полагање 25000 мм Работна брзина 5 км/ч
Година 01/2002 Километража Сила
Германија, Herford
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 8300 м/ч Сила
Германија, Großbeeren
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.700 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 2979 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
64.630 € PLN 275.000 PLN
Година 2007 Километража Сила
Полска, Staszów
асфалт павер гасеничар ABG Titan 2820
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на полагање 1500 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2006 Километража Сила
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
70.270 € PLN 299.000 PLN
Година Километража 13080 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
45.600 € PLN 194.000 PLN
Година 2004 Километража 12286 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
57.700 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 9611 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Година 1991 Километража 4154 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
асфалт павер гасеничар ABG Titan 125 ABG - crawler asphalt paver FULL OR FOR SPARES асфалт павер гасеничар ABG Titan 125 ABG - crawler asphalt paver FULL OR FOR SPARES асфалт павер гасеничар ABG Titan 125 ABG - crawler asphalt paver FULL OR FOR SPARES
3
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Година 2003 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
49.500 US$ EUR ≈ 45.450 €
Максимална дебелина на полагање 250 мм Ширина на полагање 6000 мм Работна брзина 12 км/ч Капацитет на резервоар 12 м³
Година 06/1998 Километража 11752 м/ч Сила
Украина, Луьцк
Контактирајте го продавачот
22.950 US$ EUR ≈ 21.070 €
Евро Euro 1 Максимална дебелина на полагање 280 мм Ширина на полагање 3000 мм Работна брзина 12 км/ч Капацитет на резервоар 5 м³
Година 10/1994 Километража 7901 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
29.750 € GBP 25.000 GBP
Ширина на полагање 3 мм
Година 2007 Километража 5029 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
21.690 € HUF 8.500.000 HUF
Година 1993 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
асфалт павер гасеничар ABG Titan 111 асфалт павер гасеничар ABG Titan 111 асфалт павер гасеничар ABG Titan 111
3
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Година 1998 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Година 1998 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Година 1997 Километража 10615 м/ч Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 6454 м/ч Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на полагање 5000 мм
Година 2003 Километража 11500 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
35.460 € UAH 1.571.000 UAH
Година 2006 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Година 1997 Километража 7400 м/ч Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Wegberg
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи