Филтри -

Багери Hyundai

Резултати од пребарување: 1413 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1413 огласа: Багери Hyundai

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
46.500 US$ EUR ≈ 42.880 €
Багер на тркала
Година 06/2019 Километража 3400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 06/2019 Километража 3400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.800 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.450 €
Мини багер
Година 2008 Километража Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 14730 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1996 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 06/2019 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 5.82 м Длабочина на копање 5820 мм Радиус на копање 11.1 м Висина за истовар 6.33 м
Година 2019 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
98.000 US$ EUR ≈ 90.380 €
Багер гасеничар
Година 2024 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.280 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7 м Длабочина на копање 7000 мм Радиус на копање 10 м Висина за истовар 8 м Капацитет на хидраулична пумпа 220 бар
Година 2021 Километража 800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
73.500 €
Багер гасеничар
Година 2024 Километража 7 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 13677 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
73.500 €
Багер гасеничар
Година 2024 Километража 7 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
73.500 €
Багер гасеничар
Година 2024 Километража 7 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
33.800 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 2600 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
аукција 3.293 € SEK 38.000 SEK
Мини багер
Година 2016 Километража 226 м/ч Сила
Шведска, Roknäs
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.130 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 9610 м Длабочина на копање 9610 мм Радиус на копање 6100 м Висина за истовар 9880 м
Година 2018 Километража 700 м/ч Сила
Гватемала, Yalcoc
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.820 €
Багер гасеничар
Година 02/2022 Километража 550 м/ч Сила
Перу
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.820 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 8 м Длабочина на копање 6000 мм Радиус на копање 3.6 м Висина за истовар 7 м Капацитет на хидраулична пумпа 6 бар
Година 04/2020 Километража 1000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.510 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6 м Длабочина на копање 6000 мм Радиус на копање 3.315 м Висина за истовар 8 м Капацитет на хидраулична пумпа 6 бар
Година 05/2020 Километража 1000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.520 €
Багер на тркала
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.720 €
Багер гасеничар
Година 08/2019 Километража 4000 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1413 огласа
Прикажи