Филтри -

Багери Volvo

Резултати од пребарување: 2080 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2080 огласа: Багери Volvo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Mayrhofer Baumaschinen
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 9700 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 17555 м/ч Сила
Шпанија, CIEMPOZUELOS
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 13190 м/ч Сила
Шпанија, CIEMPOZUELOS
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.960 €
Багер гасеничар
Година 05/2019 Километража 1400 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 19.740 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 5.53 м Длабочина на копање 5530 мм
Година 2018 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Багер гасеничар
Година 2001 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Багер-натоварувач
Година 2014 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.200 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Длабочина на копање 6.18 м Длабочина на копање 6180 мм Радиус на копање 9.97 м Висина за истовар 5.993 м
Година 2019 Километража 1607 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 4
Година 2019 Километража 7418 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Финска, Kokkola
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 4700 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
57.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2011 Километража 15500 м/ч Сила
Полска, Reda
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Мини багер
Година 2004 Километража 11500 м/ч Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 45.910 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2020 Километража Сила
Кина
багер гасеничар Volvo EC480
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2015 Километража 14528 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.960 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Длабочина на копање 6.73 м Длабочина на копање 6730 мм Радиус на копање 10 м Висина за истовар 6.65 м
Година 2020 Километража 4000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 34.890 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Длабочина на копање 7 м Длабочина на копање 7000 мм Радиус на копање 10 м Висина за истовар 6.8 м
Година 2020 Километража 3500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
312.000 US$ EUR ≈ 286.500 €
Железнички багер
Година 05/2019 Километража 8720 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.690 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Длабочина на копање 7.72 м Длабочина на копање 7720 мм Радиус на копање 12 м Висина за истовар 7.64 м
Година 2019 Километража 4000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.120 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 3.8 м Длабочина на копање 3800 мм Радиус на копање 9.94 м Висина за истовар 6.65 м
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2013 Километража 4967 м/ч Сила
Франција, Capens
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2080 огласа
Прикажи