Филтри -

Багери Doosan

Резултати од пребарување: 2138 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2138 огласа: Багери Doosan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.330 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7.365 м Длабочина на копање 7365 мм Радиус на копање 10.745 м Висина за истовар 10.33 м
Година 04/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.710 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.11 м Длабочина на копање 6110 мм Радиус на копање 9.48 м Висина за истовар 9.63 м
Година 07/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
мини багер Doosan DX63-3
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.220 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.63 м Длабочина на копање 6630 мм Радиус на копање 9.9 м Висина за истовар 9.6 м
Година 02/2018 Километража 500 м/ч Сила
Пакистан, 梅克德尔
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2009 Километража 8200 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
аукција 8.593 € SEK 100.000 SEK
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 6558 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
аукција 4.469 € SEK 52.000 SEK
Мини багер
Година 2014 Километража 7815 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Мини багер
Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.805 м Радиус на копање 3805 м Висина за истовар 6.15 м
Година 01/2016 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.460 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.11 м Радиус на копање 9.48 м Висина за истовар 9.63 м
Година 07/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.330 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7.365 м Радиус на копање 10.745 м Висина за истовар 10.33 м
Година 04/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
8.300 US$ EUR ≈ 7.772 €
Мини багер
Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.89 м Радиус на копање 6.1 м Висина за истовар 5.33 м
Година 06/2020 Километража 1500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.580 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 7.275 м Длабочина на копање 7275 мм Радиус на копање 10.7 м Висина за истовар 7.333 м
Година 04/2018 Километража 2600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2015 Километража 2010 м/ч Сила
Норвешка, Ballangen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2016 Километража 3238 м/ч Сила
Холандија, Krimpen aan de Lek
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 18.260 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 6.66 м Длабочина на копање 6660 мм Радиус на копање 9.78 м Висина за истовар 6.81 м
Година 03/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.350 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 7.22 м Длабочина на копање 7220 мм Радиус на копање 10.34 м Висина за истовар 7.15 м
Година 2019 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар Doosan DX255 LC5 2018r 7800mth koparka gąsienicowa obrotowa багер гасеничар Doosan DX255 LC5 2018r 7800mth koparka gąsienicowa obrotowa багер гасеничар Doosan DX255 LC5 2018r 7800mth koparka gąsienicowa obrotowa
3
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.31 м Радиус на копање 9.5 м
Година 2018 Километража 7800 м/ч Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
69.750 €
Багер на тркала
Година 2017 Километража 8654 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 4
Година 04/2009 Километража 10000 м/ч Сила
Полска, Rzepin
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.555 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 5.33 м Радиус на копање 6.1 м Висина за истовар 3.63 м
Година 05/2018 Километража 1000 м/ч Сила
Перу
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 6.625 м Длабочина на копање 6625 мм Радиус на копање 9.91 м
Година 09/2023 Километража 300 м/ч Сила
Кина
Anhui Rennuo Construction Machinery Co., Ltd
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 107.700 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7.74 м Длабочина на копање 7740 мм Радиус на копање 12.055 м Висина за истовар 7.915 м
Година 2021 Километража 5700 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
багер гасеничар Doosan DH55
1
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 7.023 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 5.33 м Радиус на копање 6.1 м Висина за истовар 3.63 м
Година 05/2018 Километража 1000 м/ч Сила
Перу
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2138 огласа
Прикажи
Претплати се