Филтри -

Багери CAT

Резултати од пребарување: 1151 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1151 огласа: Багери CAT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.290 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7390 м Радиус на копање 10920 м Висина за истовар 10240 м
Година 2019 Километража 900 м/ч Сила
Танзанија, DSM
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.290 €
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 380 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.550 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 7.3 м Радиус на копање 11 м Висина за истовар 6.94 м
Година 2020 Километража 1971 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.71 м Радиус на копање 9.86 м
Година 06/2020 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.72 м Радиус на копање 8.6 м Висина за истовар 8.74 м
Година 2020 Километража 1751 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 6.71 м Радиус на копање 9.85 м Висина за истовар 9.84 м
Година 2020 Километража 1986 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 3.72 м Радиус на копање 5.83 м Висина за истовар 5.46 м
Година 2018 Километража 4 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 5.84 м Радиус на копање 8.43 м
Година 08/2016 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
27.800 US$ EUR ≈ 26.100 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 6.71 м Длабочина на копање 6 мм Висина за истовар 9.49 м
Година 2020 Километража 1789 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 5.72 м Радиус на копање 6.18 м
Година 06/2020 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.160 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 7.34 м Радиус на копање 11.631 м
Година 06/2021 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.860 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 8.21 м Радиус на копање 11.76 м
Година 10/2020 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.550 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 5.54 м Радиус на копање 8.18 м Висина за истовар 8.49 м
Година 2019 Километража 1991 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
11.900 US$ EUR ≈ 11.170 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.741 м Радиус на копање 5.823 м Висина за истовар 5.4 м
Година 2018 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.160 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 6.85 м Радиус на копање 10.15 м Висина за истовар 9.7 м
Година 2020 Километража 1701 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
аукција 58.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2018 Километража 4405 м/ч Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 7225 м/ч Сила
Холандија, Wijdewormer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.55 м Длабочина на копање 5440 мм Радиус на копање 9.71 м Висина за истовар 6.77 м
Година 02/2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.71 м Длабочина на копање 9840 мм Радиус на копање 9.85 м Висина за истовар 6.5 м
Година 04/2022 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.71 м Длабочина на копање 9840 мм Радиус на копање 9.85 м Висина за истовар 6.5 м
Година 04/2022 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
32.780 € GBP 28.000 GBP
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 10054 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
40.999 US$ EUR ≈ 38.490 €
Багер-натоварувач
Евро Euro 3
Година 05/2023 Километража 560 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража 10300 м/ч Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1151 огласа
Прикажи
Претплати се