Филтри -

Багери Komatsu

Резултати од пребарување: 5209 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5209 огласа: Багери Komatsu

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.410 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.62 м Длабочина на копање 6620 мм Радиус на копање 9.87 м Висина за истовар 10 м Капацитет на хидраулична пумпа 439 бар
Година 03/2018 Километража 550 м/ч Сила
Еквадор, Guayaquil
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 5520 м Радиус на копање 8290 м Висина за истовар 8610 м
Година 2019 Километража 800 м/ч Сила
Аргентина
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.670 €
Мини багер
Длабочина на копање 3.17 м Радиус на копање 5.465 м Висина за истовар 3.13 м
Година 2020 Километража 1100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.860 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.860 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 56.330 €
Багер гасеничар
Година 02/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.290 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар Komatsu PC240 PC220 PC210 PC300 багер гасеничар Komatsu PC240 PC220 PC210 PC300 багер гасеничар Komatsu PC240 PC220 PC210 PC300
3
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.92 м Длабочина на копање 6820 мм Радиус на копање 10.18 м Висина за истовар 7.035 м
Година 02/2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.330 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.81 м Длабочина на копање 3810 мм Радиус на копање 6.13 м Висина за истовар 4.13 м
Година 03/2017 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Мини багер
Длабочина на копање 4.688 м Радиус на копање 5.12 м Висина за истовар 4.88 м
Година 01/2019 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Мини багер
Длабочина на копање 4.1 м Радиус на копање 6.36 м Висина за истовар 5.015 м
Година 02/2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
76.400 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
78.000 €
Багер гасеничар
Година 01/2017 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.270 €
Мини багер
Евро Euro 2 Длабочина на копање 3.05 м Радиус на копање 5.35 м Висина за истовар 4.87 м
Година 12/2019 Километража 1100 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2003 Километража 21900 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 1050 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
18.880 US$ EUR ≈ 17.720 €
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 3341 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.730 €
Мини багер
Година 2018 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.370 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 950 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.290 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 23.000 €
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5209 огласа
Прикажи
Претплати се