Багер на тркала Hyundai ROBEX 130W

PDF
багер на тркала Hyundai ROBEX 130W
багер на тркала Hyundai ROBEX 130W
багер на тркала Hyundai ROBEX 130W слика 2
багер на тркала Hyundai ROBEX 130W слика 3
багер на тркала Hyundai ROBEX 130W слика 4
багер на тркала Hyundai ROBEX 130W слика 5
багер на тркала Hyundai ROBEX 130W слика 6
багер на тркала Hyundai ROBEX 130W слика 7
багер на тркала Hyundai ROBEX 130W слика 8
багер на тркала Hyundai ROBEX 130W слика 9
багер на тркала Hyundai ROBEX 130W слика 10
багер на тркала Hyundai ROBEX 130W слика 11
багер на тркала Hyundai ROBEX 130W слика 12
багер на тркала Hyundai ROBEX 130W слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
15.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Hyundai
Модел:  ROBEX 130W
Тип:  багер на тркала
Година на производство:  1996
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  денеска
Machineryline ID:  MA34734
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Atlas 1302 16.660 € Багер на тркала 1996 Полска, Gdańsk
Hyundai ROBEX220-2 14.000 € Багер на тркала 1997 11500 м/ч Италија, Rome
Caterpillar M320 20.000 € Багер на тркала 1999 Полска, Lubartów
Hyundai Robex55W-A цена на барање Багер на тркала 2017 Полска, Baćkowice
Liebherr A316 18.510 € Багер на тркала 1999 16100 м/ч Полска, Nakło n/Notecią