Филтри -

Багери Kubota

Резултати од пребарување: 1090 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1090 огласа: Багери Kubota

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.700 €
Мини багер
Година Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
22.700 €
Мини багер
Година 2007 Километража Сила
Северна Македонија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
багер гасеничар Kubota KX163 багер гасеничар Kubota KX163
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 3690 м Длабочина на копање 5685 мм Радиус на копање 6140 м Висина за истовар 3950 м
Година 04/2020 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.170 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 3.5 м Длабочина на копање 3500 мм Радиус на копање 6 м Висина за истовар 5 м Капацитет на хидраулична пумпа 50 бар
Година 2022 Километража 800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2006 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2017 Километража 1700 м/ч Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2018 Километража Сила
Австрија, Sankt Georgen am Walde
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Мини багер
Година 2018 Километража 1715 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2013 Километража 3782 м/ч Сила
Франција, Capens
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Мини багер
Година 2010 Километража 4705 м/ч Сила
Холандија, Cuijk
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража Сила
Полска, Braniewo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2018 Километража 2457 м/ч Сила
Италија, Torbole Casaglia
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2017 Километража 4490 м/ч Сила
Норвешка, Skien
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2004 Километража 5257 м/ч Сила
Норвешка, Hønefoss
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 5
Година 09/2017 Километража 3709 м/ч Сила
Бугарија
багер гасеничар Kubota U35-3α2
1
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Багер гасеничар
Година Километража 5400 м/ч Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.170 €
Мини багер
Длабочина на копање 3.69 м Радиус на копање 6.14 м Висина за истовар 3.95 м
Година 2022 Километража 800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
41.800 US$ EUR ≈ 39.140 €
Мини багер
Година 2018 Километража 1 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
аукција 349,30 € NOK 4.100 NOK
Мини багер
Година 2016 Километража 3460 м/ч Сила
Норвешка, Trondheim
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.710 €
Мини багер
Длабочина на копање 3.58 м Радиус на копање 6.045 м Висина за истовар 5.56 м
Година 03/2022 Километража 1100 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Длабочина на копање 2.82 м Радиус на копање 4.63 м
Година 2020 Километража 869 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Длабочина на копање 2.46 м Радиус на копање 4.03 м
Година 2020 Километража 644 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.580 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 3.69 м Радиус на копање 5.685 м Висина за истовар 3.95 м
Година 2017 Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.300 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 3.56 м Длабочина на копање 3560 мм Радиус на копање 5.99 м Висина за истовар 4 м
Година 2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1090 огласа
Прикажи
Претплати се