Филтри -

Мини багери XCMG

Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

90 огласа: Мини багери XCMG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови мини багер XCMG XE55DA нови мини багер XCMG XE55DA нови мини багер XCMG XE55DA
3
Контактирајте го продавачот
49.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Километража 8 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
49.000 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на копање 3.8 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
49.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
52.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Километража 8 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
40.834 € Без ДДВ
Година 2023 Километража 3 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Длабочина на копање 3.8 м
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.100 €
Носивост 6000 кг Евро Euro 2 Длабочина на копање 3.5 м Радиус на копање 6.2 м Висина за истовар 5.5 м
Година 05/2023 Километража 500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.480 €
Носивост 6000 кг Длабочина на копање 3.83 м Радиус на копање 6.13 м Висина за истовар 3.945 м
Година 08/2023 Километража 450 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.724 €
Носивост 4000 кг Длабочина на копање 3.06 м Радиус на копање 5.3 м Висина за истовар 3.6 м
Година 01/2020 Километража 1030 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2023 Километража 11 м/ч Сила
Норвешка, Ågotnes
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Длабочина на копање 3.8 м
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Радиус на копање 5.86 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.183 €
Носивост 6000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.83 м Радиус на копање 6.13 м Висина за истовар 5.63 м
Година 02/2020 Километража 2000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.610 €
Носивост 8000 кг Длабочина на копање 4.13 м Радиус на копање 6.295 м Висина за истовар 5.06 м
Година 03/2022 Километража 750 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.610 €
Носивост 7500 кг Длабочина на копање 4.02 м Радиус на копање 6.26 м Висина за истовар 7.08 м
Година 2018 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
23.900 US$ EUR ≈ 21.950 €
Носивост 6010 кг Длабочина на копање 3.83 м Радиус на копање 6.13 м Висина за истовар 3.94 м
Година 2022 Километража 400 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
12.400 US$ EUR ≈ 11.390 €
Носивост 1800 кг Длабочина на копање 2.29 м Висина за истовар 2.41 м
Година 2021 Километража 825 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.887 €
Носивост 6000 кг Длабочина на копање 3.83 м Радиус на копање 6.13 м Висина за истовар 3.94 м
Година 2016 Километража 5500 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.770 €
Носивост 15000 кг Длабочина на копање 3.9 м Радиус на копање 6.2 м Висина за истовар 2.42 м
Година 2022 Километража 1091 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.280 €
Носивост 7500 кг Длабочина на копање 4.02 м Радиус на копање 6.26 м Висина за истовар 5.16 м
Година 2021 Километража 1100 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
28.600 US$ EUR ≈ 26.260 €
Носивост 7000 кг Длабочина на копање 4.02 м Радиус на копање 6260 м Висина за истовар 5160 м
Година 2022 Километража 400 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.960 €
Носивост 3500 кг Длабочина на копање 3.06 м Радиус на копање 2.17 м Висина за истовар 3.76 м
Година 2022 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
12.600 US$ EUR ≈ 11.570 €
Носивост 6000 кг Длабочина на копање 3.83 м Радиус на копање 6.13 м Висина за истовар 3.94 м
Година 2020 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.770 €
Носивост 6000 кг Длабочина на копање 3.83 м Радиус на копање 6.13 м Висина за истовар 3.94 м
Година 2022 Километража 500 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.610 €
Носивост 2600 кг Длабочина на копање 2.8 м Радиус на копање 3.39 м Висина за истовар 3.5 м
Година 2022 Километража 664 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи