Филтри -

Багери гасеничари Sunward

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

45 огласа: Багери гасеничари Sunward

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
11.460 € CNY 90.000 CNY
Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.7 м Радиус на копање 6.15 м Висина за истовар 3.99 м
Година 2023 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Anhui Province , Hefei City
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.830 €
Година 07/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.450 €
Носивост 6560 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.02 м Длабочина на копање 4020 мм
Година 2018 Километража 2817 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 7.3 м Радиус на копање 6.7 м Висина за истовар 5.1 м
Година 2010 Километража Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
10.190 € CNY 80.000 CNY
Длабочина на копање 3.7 м Длабочина на копање 3700 мм Радиус на копање 6.15 м Висина за истовар 3.99 м
Година 2023 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Anhui Province , Hefei City
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.378 €
Година 04/2021 Километража 700 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
98.500 €
Година 2021 Километража 80 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.378 €
Носивост 6000 кг
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.456 €
Носивост 6000 кг
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.830 €
Евро Euro 3
Година 01/2020 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
нови багер гасеничар Sunward SWE600F нови багер гасеничар Sunward SWE600F нови багер гасеничар Sunward SWE600F
3
Контактирајте го продавачот
399.600 US$ EUR ≈ 368.500 €
Длабочина на копање 6.78 м Длабочина на копање 6780 мм Радиус на копање 11.15 м Висина за истовар 7.375 м
Година Километража Сила
Белорусија, Минская обл., Минский р-н., г. Заславль
нови багер гасеничар Sunward SWE500E-3H нови багер гасеничар Sunward SWE500E-3H
2
Контактирајте го продавачот
378.000 US$ EUR ≈ 348.600 €
Длабочина на копање 6.85 м Длабочина на копање 6850 мм Радиус на копање 11.115 м Висина за истовар 7.3 м
Година Километража Сила
Белорусија, Минская обл., Минский р-н., г. Заславль
Контактирајте го продавачот
240.000 US$ EUR ≈ 221.300 €
Длабочина на копање 7.095 м Длабочина на копање 7095 мм Радиус на копање 10.94 м Висина за истовар 7.31 м
Година Километража Сила
Белорусија, Минская обл., Минский р-н., г. Заславль
Контактирајте го продавачот
227.400 US$ EUR ≈ 209.700 €
Длабочина на копање 7 м Длабочина на копање 7000 мм Радиус на копање 10.525 м Висина за истовар 7.3 м
Година Километража Сила
Белорусија, Минская обл., Минский р-н., г. Заславль
Контактирајте го продавачот
183.000 US$ EUR ≈ 168.800 €
Длабочина на копање 7.03 м Длабочина на копање 7030 мм Радиус на копање 10.37 м Висина за истовар 6.865 м
Година Километража Сила
Белорусија, Минская обл., Минский р-н., г. Заславль
Контактирајте го продавачот
150.000 US$ EUR ≈ 138.300 €
Длабочина на копање 6.69 м Длабочина на копање 6690 мм Радиус на копање 9.67 м Висина за истовар 6.925 м
Година Километража Сила
Белорусија, Минская обл., Минский р-н., г. Заславль
Контактирајте го продавачот
141.600 US$ EUR ≈ 130.600 €
Длабочина на копање 6.75 м Длабочина на копање 6750 мм Радиус на копање 9.94 м Висина за истовар 6.98 м
Година Километража Сила
Белорусија, Минская обл., Минский р-н., г. Заславль
Контактирајте го продавачот
138.600 US$ EUR ≈ 127.800 €
Длабочина на копање 6.69 м Длабочина на копање 6690 мм Радиус на копање 9.95 м Висина за истовар 6.98 м
Година Километража Сила
Белорусија, Минская обл., Минский р-н., г. Заславль
Контактирајте го продавачот
125.400 US$ EUR ≈ 115.700 €
Длабочина на копање 6.75 м Длабочина на копање 6750 мм Радиус на копање 9.94 м Висина за истовар 6.98 м
Година Километража Сила
Белорусија, Минская обл., Минский р-н., г. Заславль
Контактирајте го продавачот
100.800 US$ EUR ≈ 92.960 €
Длабочина на копање 5.525 м Длабочина на копање 5525 мм Радиус на копање 8.33 м Висина за истовар 6.145 м
Година Километража Сила
Белорусија, Минская обл., Минский р-н., г. Заславль
Контактирајте го продавачот
8.800 US$ EUR ≈ 8.116 €
Длабочина на копање 3.73 м Длабочина на копање 3730 мм Радиус на копање 6.175 м Висина за истовар 4.16 м
Година 04/2021 Километража 700 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.839 €
Евро Euro 3
Година 07/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.520 €
Евро Euro 3
Година 09/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар Sunward SWE215F
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 675 мм
Година 2023 Километража 593 м/ч Сила
Словачка, Zilina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 371 мм
Година 2022 Километража 336 м/ч Сила
Словачка, Zvolen
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи