Филтри -

Мини багери Sunward

Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

61 огласа: Мини багери Sunward

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.839 €
Длабочина на копање 3.7 м Радиус на копање 6.15 м Висина за истовар 3.99 м
Година 02/2020 Километража 1200 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2024 Километража 1 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2024 Километража 5 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2024 Километража 1 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Година 2022 Километража Сила
Романија, Negresti Oas
Контактирајте го продавачот
аукција 6.701 € DKK 50.000 DKK
Година Километража 1881 м/ч Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Ettenleur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1900 кг Длабочина на копање 2.38 м Радиус на копање 4.04 м
Година 2021 Километража 100 м/ч Сила
Холандија, Herpt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 3705 м Радиус на копање 6015 м Висина за истовар 3995 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Година 09/2018 Километража 2568 м/ч Сила
Латвија, Riga
аукција 10.920 € SEK 126.000 SEK
Година 2022 Километража 792 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
мини багер Sunward
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
17.800 US$ EUR ≈ 16.420 €
Носивост 9000 кг Длабочина на копање 4.205 м Радиус на копање 6.725 м Висина за истовар 5.15 м
Година 07/2020 Километража 1075 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.990 €
Носивост 7000 кг Длабочина на копање 4.015 м Радиус на копање 6.225 м Висина за истовар 4.2 м
Година 12/2021 Километража 835 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
36.800 US$ EUR ≈ 33.940 €
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 2380 м Радиус на копање 4040 м Висина за истовар 2720 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
39.500 US$ EUR ≈ 36.430 €
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.960 € SEK 265.000 SEK
Година 2021 Километража 110 м/ч Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.800 US$ EUR ≈ 11.800 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.7 м Радиус на копање 6.15 м Висина за истовар 3.99 м
Година 2019 Километража 1610 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.02 м Радиус на копање 6.23 м Висина за истовар 4.2 м
Година Километража Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Радиус на копање 4775 м Висина за истовар 3010 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 3120 м Радиус на копање 5260 м Висина за истовар 3400 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
25.250 € Без ДДВ
Година Километража 6 м/ч Сила
Холандија, Erp
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Година Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Erp
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи