Филтри -

Роторни багери

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Роторни багери

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Година Километража 12580 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Година Километража 5241 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Година 01/2002 Километража 8450 м/ч Сила
Холандија, Middelaar
Контактирајте го продавачот
94.120 € PLN 409.500 PLN
Година 2017 Километража Сила
Полска, Modliborzyce
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.500 €
Година 2017 Километража 2232 м/ч Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
84.900 €
Година Километража 1 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1994 Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
64.300 € TRY 2.225.000 TRY
Година 2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
1.650 €
Година Километража Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Година Километража 9000 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Година Километража 11300 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2008 Километража Сила
Португалија, Santarém
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Година Километража 5368 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
114.900 €
Година Километража 5 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
40.900 €
Година Километража 5588 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
149.900 €
Година Километража 300 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
роторен багер Nobas Excavator Dragline роторен багер Nobas Excavator Dragline
2
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Година Километража 1 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
87.900 €
Година Километража 8500 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
74.900 €
Година Километража 9450 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Година Километража 6775 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
роторен багер JCB 220XL 4F Excavator pe Senile роторен багер JCB 220XL 4F Excavator pe Senile роторен багер JCB 220XL 4F Excavator pe Senile
3
Контактирајте го продавачот
72.900 €
Година Километража 5400 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Година Километража 7300 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
229.900 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 1700 км Сила
Австрија, Hörsching
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Година Километража 3000 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се